Demi Lovato: Skyscraper (2011) (hudební videoklip)

Pieseň celkom dobrá, klip taký nič moc ale zase neurazí. Klipy nehodnotím tak aspoň slovom-číslom a osobo-mesiacom tri hviezdy.

Demi Lovato - Give Your Heart a Break (2012) (hudební videoklip)

Demi Lovato nepatrí medzi speváčky, ktoré by som uznával ale túto pieseň si už rok pravidelne aspoň raz do týždňa spievam. Malý bezvýznamný like jej dávam.

Hanba (1968)

Pri tomto filme som sa cítil ako na šaškovskom kolotoči v Pratri (odporúčam :-D). Chvílami to klesalo a klesalo a potom prišla šupa. Takto to šlo od začiatku do konca a keď som vystúpil trochu sa mi aj hlava zakrútila. No a hlavná otázka znie či som Jan alebo Eva. Odpoveď nepoznám a snáď na to ani nikdy neprídem,

Miley Cyrus: Wrecking Ball (2013) (hudební videoklip)

Dúfam, že tá guľa bola aspoň vyhrievaná. Inak pieseň taká celkom v pohode, Nič prevratné ale v autobuse ráno šofér počúva rádio a keď ide toto, aj sa celkom poteším.

Bratislavafilm (2009)

Toto "úžasné" spoločenstvo charakterov je mi veľmi dobre známe keďže som sa v ňom istú dobu sám pohyboval (a som rád, že časy mojej puberty už mám za sebou). Myslím si, že forma zodpovedá obsahu, preto moje hodnotenie nie je až také zlé. A nie je to len Bratislava v ktorej sa odohráva takýto hnus. Vivat Sereď a Galanta :-D

Hosté večeře Páně (1963)

Tentokrát trochu nuda a myšlienkovo pre mňa neprínosné. Zdalo sa mi akoby sa Bergman išpiroval scénkou zo Siedmej pečate keď sa rytier spovedá a pochybuje o Bohu. Prečo mu nestačila a rozhodol sa roztiahnuť to na celý film mi je záhadou.

Terminátor 3: Vzpoura strojů (2003)

Vôbec ale vôbec ma to nebavilo. Nie som až taký veľký fanúšik Terminátora, aby ma to malo nejak urážať ale nepáči sa mi už ani len tá základná myšlienka. Režisér vedel, že jednotku ani dvojku neprekoná a napriek tomu ten film natočil. V tom prípade to je ale len obyčajné mrhanie. Celkovo mi bol každý jeden efekt ukradnutý. Sledovať výbuchy a naháňačky len tak btw a občas si pri tom slastne zívnuť je smrtelný koktejl pre film, ktorý si hovorí AKČNÝ.

Persona (1966)

Ste vadní? Nie? Ste.

Dědictví (2013) (seriál)

Najhorší SK seriál EVER. Bojím sa toho čo príde ďalej. 20.3.2017 Hanbím sa za seba ale pozerám to v archíve a je to tak zlé až ma to baví.

Christina Aguilera: Hurt (2006) (hudební videoklip)

Christina Aguilera je pani speváčka. Trochu len nechápem, že jej fanúšikovia sú zároveň fanúšikmi podivností ako Selena Gomez, Britney Spears, Demi Lovato a pod. Ja som si ju vždy asocioval skôr so speváčkami ako Etta James, Aretha Franklin a spol. Hurt je fajn klip len už ho neviem veľmi pozerať bez úškrnu lebo si vždy spomeniem na http://www.youtube.com/watch?v=mdwZV4Y95Nw :-D