Strait-Jacket (1964)

Lucy Hardin took an ax, gave her husband 40 whacks. Joan Crawford je riadny psycho fejs a vďaka nej si film drží slušný nadpriemer. Záver je len čerešnička na torte. SPOILER:Jediné čo ma mrzí,že sekerou do hlavy nedostala aj matka budúceho ženícha. Veľmi nesympatická postava.

Conquest of Cochise (1953)

Western v ktorom ma viac ako vojnová zápletka zaujala tá milenecká. Koniec koncov záver skôr poukazuje na ňu a je celkom, že wtf.

The Americano (1955)

Celkom príjemný western obsahujúci napínavé scénky. Na jeho smolu sú tu však aj tie nudné a záver je totálna blbosť. Človek je zvedavý ako sa to ešte vyvinie a ono to utne.

Invisible Invaders (1959)

Proste béčkový sci-fi film. Je to hlúpučké ale zároveň krátke takže človek až tak dlho netrpí. Pozerať sa to dá. A to je asi tak všetko. Fanúšikovia žánru z tohoto obdobia budú spokojní.

Die Weibchen (1970)

Leto, dusná atmosféra a naozaj krásna hlavná hrdinka v podivnom meste s podivnými udalosťami. Veľmi prostučký dej ale za to veľmi štýlovo natočený a lajtovou erotikou nabitý. Ja som bol nadšedný.

Štěňata v akci (2013) odpad!

Púšťať len v prípade, že si chcete doma vychovať debila.

Šepoty a výkřiky (1972)

Too much Bergman will kill you. Po tom všetkom čo som od neho videl už to na mňa nejak prestáva pôsobiť. Myslím, že ak by som predtým nevidel žiaden jeho film, tak by som bol unesený ale teraz už mám pocit, že pán režisér vykráda sám seba.

Zápisky o dospívání (2014)

Veľmi príjemný malý film. Neviem čo za indivíduá to tu hodnotili (myslím, že jediní čo ten film videli sú tí čo zanechali komentár) ale v tomto prípade by som sa na to veľmi nespoliehal a nedal sa odradiť.

LEGO® příběh (2014)

Na 5* to nie je ale ten koniec ma zabil. Väčšinou sa pri vtipných scénkach v detských filmoch len pousmejem ale toto ma rozšľahalo.