Alf versus U.S. Army (1996) (TV film)

Moje detstvo zničila posledná časť Fantaghíro (tam kde opustí Romualda) a tento film (tam kde si nespomenie na rodinu).

Justin Bieber: Never Say Never (2011)

Justin Bieber mi nevadí (nepočúvam, neriešim). Ale to čo som videl bola jedna neskutočná ohavnosť. Postava J.B. (zvlášť tí čo za tým všetkým stoja) ukázala ako sa ešte aj dnes dá manipulovať s ľuďmi a urobiť z nich hlúpu masu. Stačí, aby sa toto podarilo nejakému politikovi a hneď tu máme Hitlera 2.0. Celá tá mašinéria okolo, davy sfanatizovaných dievčat, komentáre, ktoré ho miestami až zbožšťujú. Musím povedať, že ma to vydesilo a veľmi znepokojilo. Toto je choré.

Dobrou, mámo (2014)

Pointu som vytušil ešte v prvej polovici. Na konci som mal ale pocit ako keby to tvorcovia od diváka čakali a len sa s ním snažili hrať hru či ho dostatočne zmätú a nechá sa od nej odlákať. Predsa len to bolo ale pre mňa trochu sklamanie. Mal som pre seba pripravených aj pár lepších. Atmosféra a obraz za 5. Na rozdiel od kolegu dr, horrible mne málovravnosť nevadí :-)

Wendy: The Wendy Williams Show (2008) (pořad)

Wendy Williams je jedna odporná žena a stelesňuje všetko čo len človek môže na USA neznášať. Kecá si tie svoje wanna be vtipné sračky, pchá sa do zadku celebritám, ktoré sú momentálne in a nedajbože, aby vyslovila nejakú kritiku na známu osobnosť čiernej pleti. Úplne najviac ma dorazila časť v ktorej si strieľa zo Sinead O'Connor po incidente s Miley Cyrus a epizóda po Grammy kde súhlasí s Kanye Westom, že si spevák Beck nezaslúžil cenu lebo ho vraj nikto nepozná. Ak chcete vidieť ukážku úpadku západnej civilizácie, tak si jednoznačne The Wendy Williams Show pozrite.

Phineas a Ferb v paralelním vesmíru (2011) (TV film)

Mohlo to byť ešte lepšie, nebyť toho, že si tvorcovia museli nechať otvorené dvere pre ďalšie pokračovanie. Inak by to bola zrejme ešte šialenejšia jazda. Humor, ktorý jednoznačne mieri nie len na detského ale aj dospelého diváka (výmenné kartičky s filozofmi, rozhovor "nemôžem ju predsa vyhodiť"). To, čoho sa tu servíruje za kýble mi presne chýbalo na tých žltých potvorách, ktoré momentálne vypredávajú kiná.

Rihanna - Bitch Better Have My Money (2015) (hudební videoklip)

Rihaňu ako speváčku dosť nemám rád ale tento klip je mega záležitosť. Na youtube musíte potvrdiť svoj vek keď ho chcete vidieť, takže to moralizovanie od istého užívateľa naozaj nie je na mieste. To, že to detičky obchádzajú nech už si riešia ich rodičia. Za mňa 4,5 hviezdy.

Mizerové (1995)

Prvý krát sa mi zdal Lawrence vtipný a Smith pekný. A tu by som s tými pozitívami aj skončil. Inak priemerná akčná záležitosť akých po aj pred jej vznikom bolo natočených na mraky. No a ešte som sa dozvedel čo vykradol film Niekto to rád blond.

Trhliny (2009)

Tento film bol ako natočený pre mňa. Depresívna atmosféra, chladná Británia, ponurý internát, krásna a skvelá Eva Green. Ale nejak to nezafungovalo. Myslím, že filmu by pomohlo keby bol trošku kratší. Viem, že pomalé tempo bol zámer ale miestami toho už bolo trochu veľa. Rovnaký problém som mal pri filme Stoker, kedy atmosféra bola za 5 ale ten príbeh sa nejak vliekol a nebol ani nejak extra originálny.

Gli invasori (1961)

Starý nudný film, ktorý dnes už osloví snáď len pamätníkov alebo pózerov. Naozaj mi to nič nedalo, skôr ubralo z môjho života viac ako som mal dovoliť. 60. roky priniesli určite oveľa hodnotnejšie filmy ako toto.

Šimpanz Charly (1995) (seriál)

Ty vole jak ja som tú opicu neznášal. A ten obsah... Verte tomu, že kým sa Sandra uzdraví, vy chytíte prinajmenšom dva krát črevnú chrípku.