Večírek (1968)

La-da-di-da-di we like to party!!!! A že táto bola lepšia ako hocijaký tínedžerský sajrajt posledných dekád.

Amélie z Montmartru (2001)

Tak na tretí krát som sa konečne odhodlal Amelie ohodnotiť. Už teraz ale viem, že si ho pozriem aj štvrtý krát a práve v tom spočíva pre mňa to kúzlo. Stále mám pocit, že som tam niečo prehliadol a niečo mi uniklo. Ani nerozumiem ako toľko drobností dokáže niekto spracovať na prvú. Rozhodne žiadna jednorázovka.

Růžoví plameňáci (1972) odpad!

Celé by som to bol predýchal a možno by som nakoniec dal aj vysoké hodnotenie ale.... ku.va čo to tam robili s tými sliepkami? Moja tolerancia k úchylnostiam pri tomto končí.

Symptom Pandorum (2009)

Taký votrelcoidný hybrid kde myšlienku feminizmu nahrádza problém 21. storočia - čo bude keď nebudeme mať čo žrať. Veľmi dobré...

Scary Movie 5 (2013)

Bez Anny Faris už to nie je ono. Ashley je síce pekná ale debilný ksicht Anny ma dokázal baviť celý film. Pár krát som sa zasmial ale paradoxne nie na paródiách filmov, ktoré som videl.

Extrémní rodiny (2012) (pořad)

Ďalšia z reality show našej TV JOJ. Je vidno, že po úspechu relácie Mama ožeň ma (na ktorú nedám dopustiť) sa tvorcovia rozhodli úplne odhodiť morálne zábrany a klesli až na úplné aleže úplné dno. Zámerne nasadzovať takmer nesvojprávnych (ak nie úplne) ľudí a zámerne ich dostávať do vyhrotených situácií, to už bolo aj na mňa priveľa. Asi najhoršia relácia v tomto žánri v histórii SR vôbec. Za toto nás raz budú budúce generácie nenávidieť a ja sa iba modlím nech to na nás raz v nepeknej chvíli niekto nevytiahne z archívu.

Žena za pultem (1977) (seriál)

Tak som to teda dopozeral a ako človek, ktorý v tej dobe nežil musím povedať, že podľa tohoto seriálu to vyzeralo akoby bol pred rokom 89 u nás naozaj raj. Keď sa dokážete odosobniť a brať to s nadhľadom je z toho celkom príjemný oddychový seriál. Inak je to samozrejme hrôza a dosť nebezpečná zbraň na vymývanie mozgov.

Chlapectví (2014)

Obišlo ma to bez emócií. Vydržal som to dopozerať a ani mi tá dĺžka nevadila ale po konci prišlo na mňa ... nič.

Vymítač ďábla (1973)

Strašidelné? Ani nie. Skôr nepríjemné, depresívne a smutné.