• Krátkometrážní

Prvních 100 (2014) (seriál)

Oblíbené postavy (1. série): Octavia Blake, Bellamy Blake, Lincoln, Thelonious Jaha, Raven Reyes, Marcus Kane. (2. série): Octavia Blake, Bellamy Blake, John Murphy, Lexa, Raven Reyes, Lincoln.

Poslové (2015) (seriál)

"" Přestal jsem sledovat po třech dílech, nezajímavý seriál se zle podanou křesťanskou tematikou a zlým obsazením. Cituji: "Ďábel, který spadl z NEBE." Oblíbené postavy: Erin Calder.

Supergirl (2015) (seriál)

Oblíbené postavy: Supergirl.

American Horror Story - Murder House (2011) (série)

Oblíbené postavy: Tate Langdon, Constance Langdon, Moira O'Hara, Violet Harmon, Hayden McClaine, Adelaide "Addie" Langdon.

Od A do Z (2014) (seriál)

Oblíbené postavy: Zelda Vasco, Stu, Andrew Lofland.

Hra o trůny (2011) (seriál)

Oblíbené postavy (1. série): Daenerys Targaryen, Sansa Stark, Arya Stark, Tyrion Lannister, Eddard Stark, Sandor Clegane, Syrio Forel, Barristan Selmy, Bronn. (2. série): Tyrion Lannister, Sandor Clegane, Daenerys Targaryen, Arya Stark, Brienne of Tarth, Tywin Lannister, Jaime Lannister, Sansa Stark, Bronn, Jaqen H'ghar, Ygritte, Ros, Margaery Tyrell. (3. série): Ygritte, Sandor Clegane, Jaime Lannister, Brienne of Tarth, Margaery Tyrell, Daenerys Targaryen, Arya Stark, Tyrion Lannister, Sansa Stark, Olenna Tyrell, Bronn, Tywin Lannister, Barristan Selmy, Ramsay Snow, Ros, Hodor. (4. série): Sandor Clegane, Ygritte, Tyrion Lannister, Brienne of Tarth, Arya Stark, Margaery Tyrell, Jaime Lannister, Sansa Stark, Daenerys Targaryen, Bronn, Hodor. (5. série): Margaery Tyrell, Arya Stark, Jorah Mormont, Daenerys Targaryen, Brienne of Tarth, Shireen Baratheon, Tyrion Lannister, Bronn, Barristan Selmy, Maester Aemon, Reek, Jaqen H'ghar.

Daredevil (2015) (seriál)

Oblíbené postavy: Wilson Fisk, Matt Murdock, James Wesley, Karen Page.

Sword Art Online (2012) (seriál)

Oblíbené postavy: Asuna, Kirito, Yui, Klein, Agil, Sachi, Heathcliff.

American Horror Story - Asylum (2012) (série)

Oblíbené postavy: Sister Jude Martin, Sister Mary Eunice McKee, Kit Walker, Grace Bertrand, Shachath: The Angel of Death, Pepper.

Gladiátor (2000)

"My name is Maximus Decimus Meridius, commander of the Armies of the North, General of the Felix Legions and loyal servant to the true emperor, Marcus Aurelius. Father to a murdered son, husband to a murdered wife. And I will have my vengeance, in this life or the next." Komentář může obsahovat spoilery. Z historie mám nejraději prostředí starověkého Řecka a Říma, všechny bitvy, legie, panovníky,... A taky se mi na bitvách více zamlouvá meč, štít a další staré dobré zbraně, pistole a bomby jdou mimo mě. Russell Crowe se opravdu předvedl, prozatím mohu říct, že tohle je jeho životní výkon. Podobně je na tom Joaquin Phoenix, ten si se svou rolí taky nevedl vůbec zle. Maxima bych pro jeho pomstu a touhu po spravedlnosti následoval až na samý okraj světa. Je to velitel, za kterým jeho muži stojí v každé situaci. Pokud by historie měla více takových, mohlo to dnes vypadat úplně jinak. Na filmu mě v podstatě zklamaly dvě výrazné věci: zaprvé, ženy z tohoto období mě nikdy nepřitahovaly a tento film to jen potvrdil, a zadruhé, je škoda, že jsem prvně viděl Piráty z Karibiku, kde si Hans Zimmer vykrádá svůj vlastní soundtrack ke Gladiátorovi. Soundtrack jsem si mohl více užít, ale co. Maxima Decima Meridia si budu pamatovat jako jednoho z největších válečníků nejen s obrovskou sílou, ale i srdcem.