• Pohádka

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Hodnotím len diely s Charliem Sheenom. Ináč by som musela za diely s Kutcherom ubrať hviezdičku a to si tento seriál nezaslúži.

Elysium (2013)

Chýbalo mi vypovedanie niektorých príbehov. Nieje ako sa dozvedieť pôvod alebo príčiny nezhôd toho či onoho človeka resp. viacerých osôb. Ináč sa mi film páčil.

Supertornádo (2012) (TV film) odpad!

Ako mám rada katastrofické filmy, tak tento vôbec ničím diváka neupúta. Úplne zbytočne natočený film.

To (1990) (TV film)

Po rokoch pri opätovnom vzhliadnutí mi film naháňal rovnaké zimomriavky. Prvá časť je vynikajúca, druhá žiaľ zaostáva a tak preto je to len za 4.

Bláznivá, zatracená láska (2011)

Strašne priemerný film. Čakala som viac po prečítaní komentárov aj celkového hodnotenia. Ale nič.

Poslední tanec (2003)

Jediná pozerateľná vec v tomto filme je záverečný tanec. Ináč ma film nudil.

Jump street 21 (2012)

Nesadol mi tento film. Jednoducho je nudný, trápny, len sem-tam som sa zasmiala, ale ináč to bolo úplne o ničom.

Twilight sága: Rozbřesk - 2. část (2012)

Konečne je tomu koniec. Už bolo veru načase. V tomto diely sa diali zázraky na počkanie. :-D...Jedine hudba sa mi páčila, a Jacobova premena u Belinho otca. Ináč niet vo filme čo pochváliť.

Vrahovy ruce (1990) (TV film)

Ďalší z príbehov o Sherlockovi Holmesovi. V tomto spolu s ním vystupuje aj jeho najväčší nepriateľ Moriarty. Ale žiaľ, je to len priemerný film.