• Pohádka
  • Romantický

Rande v Římě (2010)

Rande v Ríme ma veľmi sklamalo... Tešila som sa na príjemnú romantickú komédiu v krásnom Ríme s Joshom Duhamelom, ktorého mám ako herca rada. Žiaľ, moje očakávania sa nenaplnili, škoda, že vo filme použili zbytočné kúzla a keď už ich použili, vôbec nevyužili potenciálnych nápadníkov na spestrenie deja a dodanie humoru. Takto ma film vôbec nezaujal, dej sa nikam nepohol, hneď je jasné, ako to nakoniec skončí.....

Dvanáct měsíčků (2012) (TV film)

veľmi pekne spracovaná klasická rozprávka, s peknými zábermi zimnej prírody. Pri rozprávke som sa skvelo odreagovala , čo si myslím, že má byť jedným z cieľov rozprávok.

Pod jednou střechou (2010)

Veľmi príjemná a oddychová romantická komédia :) Josh aj Katherine si skvele sadli, páčili sa mi romantické ako aj humorné scény.

Bídníci (2012)

Nádherný film so skvelými hercami. Bedári ma dojali, veľmi sa mi páčilo spracovanie filmu. Hoci mám veľmi rada divadelné muzikály, nevedela som si dobre predstaviť ako obstojí muzikál ako filmový žáner. Veľmi milo ma ale prekvapil, piesne boli krásne a veľmi emotívne.

P.S. Miluji Tě (2007)

Zaujímavý námet aj spracovanie, ale film na mňa pôsobí príliš depresívne a záver je zase až príliš presladený.

Něco jako láska (2005)

Pre mňa super film so zaujímavým dejom. Ashton je môj favorit, takže aj vďaka nemu sa mi film tak páči. Celkovo je film podľa mňa veľmi príjemný a plus dávam aj za skvelý soundrack - hlavne pieseň od Chicaga - If you leave me now. :)

Pearl Harbor (2001)

Môj obľúbený film z viacerých dôvodov. Jednak preto, že je to historický film, navyše z obdobia 2.sv.v., ktoré patrí medzi historické obdobia, ktoré ma zaujímajú, ďalej pre nádhernú hudbu, skvelých hercov a nádherný , romantický príbeh :) Vždy ma Pearl Harbor dostane a dojme . A postava Dannyho je pre mňa predstavuje ideál muža :)

Probudím se včera (2012)

Film Probudím se včera sa mi veľmi páčil! Je to presne typ filmov, ktorý mám rada :) Jednak kvôli žánru - mám rada takéto filmy, ako aj napr. Cez noc 30, Všetky moje ex, Znovu 17....... , jednak vďaka tomu, že to je film zo školského prostredia - také milujem, a tiež preto, že hlavnú postavu hrá Jiří Mádl, ktorého mám veľmi rada :) Nemám tomuto filmu čo vytknúť, páčilo sa mi spracovanie, myšlienka, herecké výkony, proste všetko.

Počátek (2010)

Počiatku som dala preto také slabé hodnotenie, pretože ide o môj subjektívny názor. Nemám rada filmy takéhoto žánru, ale rozhodla som sa , že dám tomuto filmu šancu, Bohužiaľ moje predpoklady sa potvrdili, film ma vôbec nezaujal, jednoducho to nie je môj "šialok kávy" :) 2 hviezdičky dávam za herecké výkony, kameru a strih.

Absolventka (2009)

Veľmi priemerný komédia, občas by som našla svetlé miesta, inak ma film veľmi nezaujal, priemerné herecké výkony a humor často pripadal skôr nevkusný a trápny ... A k tomu všetkému veľmi priehľadný a predvídateľný záver .