• Pohádka
  • Romantický

Bezva ženská na krku (2016)

Velmi príjemná romantická komédia s mojim obľúbeným Ondřejom Vetchým. Hoci nemám príliš v obľube čierny humor, tu mi vôbec neprekážal, naopak veľmi som sa nasmiala. Film si určite rada opäť pozriem.

Aloha (2015)

Rozhodovala som sa medzi 2 a 3 *, napokon, najmä vďaka Rachel McAdams, ktorá patrí medzi moje obľúbené herečky, som dala 3*. Film ma veľmi nezaujal, páčilo sa mi prostredie Havaja a tiež výkony hercov. Dej celkom plytký, miestami nudný. Netvrdím, že by som si film už nikdy nepozrela, ale určite sa nezaradil medzi moje obľúbené.

Jak se zbavit nevěsty (2016)

Bohužiaľ musím konštatovať, že napriek tomu, že viacerých hercov z tohto filmu mám rada, film sa mi nepáčil. Hoci dejová línia nie je úplne zlá, nepodarilo sa ju rozvinúť a podať tak, aby dokázal film zaujať. Dialógy postáv sú veľmi slabé, ako aj viaceré pokusy o vtipné scény. Viackrát som mala nutkanie film nedopozerať, ale pre spravenie si celkového obrázku o filme som tak napokon neurobila. Viackrát ho však určite vidieť nemusím.

Špunti na vodě (2017)

Celkom príjemná rodinná komédia, aj keď je pravda, že som čakala viac. Herecké obsadenie, ako aj detské postavy mohli zvýšiť celkový dojem z filmu. V porovnaní napríklad z filmom S tebou mně baví svět je to len slabý odvar, aj keď samozrejme, mojim cieľom nie je porovnávanie týchto filmov.

Kutyil s.r.o. (2008) (seriál)

Neviem, prečo má Kutyil také zlé hodnotenie. Mne osobne sa seriál páčil a na veľa scénkach som sa dobre pobavila . Netvrdím, že je to vrchol zábavy, ale mne osobne sa viac páčil ako Susedia.

Hádej můj věk (2016) (pořad)

Tri hviezdičky dávam len vďaka skvelým súťažiacim Slavovi a Piťovi, vďaka ktorým bola súťaž zaujímavá a zároveň zábavná.

Dovolená za trest (2014)

Musím priznať, že Adama Sandlera mám veľmi rada, aj keď je pravda, že niektoré jeho komédie sú až príliš šialené. To však nie je prípad tohto filmu, aj vďaka Drew Barrymore sa mi film veľmi páčil a veľmi sme sa na ňom nasmiali. Určite odporúčam ako dobrú rodinnú komédiu :-)

Anna Karénina (2013) (TV film)

Nádherné spracovanie románu od Tolstoja. Priznám sa, že hoci ma zaujal aj film s Keirou Knightley, najmä svojím nevšedným spracovaním, táto verzia sa mi páčila oveľa viac. Vittoria Puccini je podľa môjho názoru skvelá herečka, veľmi sa mi páčilo prostredie natáčania, dialógy. Celkovo som bola z tohto spracovania nadšená !

Quo Vadis (2001)

Film sa mi ťažko hodnotí, nakoľko kniha Quo vadis patrí k mojim najobľúbenejším. Film ma teda v porovnaní s knihou veľmi sklamal, sú to pozliepané úseky z knihy.

Pozdravy ze spermabanky (2013)

Podľa mňa výborný film s mojím obľúbencom - Vince Vaughnom. Príbeh sa mi zdal pútavý a celý film mi prišiel zaujímavý,nie je to klasická komédia, je tam veľa pekných scén o rodine, blízkych atď.