• Pohádka
  • Romantický

Lásky čas (2013)

Príjemná romantická komédia. Miestami mi pripadala až príliš presladená a ideálna, ale celkový dojem je výborný. Rachel McAdams patrí k mojím najobľúbenejším herečkám a týmto filmom to opäť potvrdila :)

Stážisti (2013)

Naozaj neviem, prečo je tento film tak slabo hodnotený. Po prečítaní recenzií som sa pravdu povediac na film veľmi netešila, napriek tomu, že Owen Wilson a Vince Vaughn patria k mojím najobľúbenejším hercom. Aké bolo ale moje prekvapenie, keď som film videla. Výborne som sa bavila, táto dvojica ma zase raz dostala, fakt výborná komédia. Najviac som sa nasmiala na scéne s Instagramom :) Určite si zaslúži lepšie hodnotenie :)

Sousedská hlídka (2012)

Hoci herci Ben Stiller a Vince Vaughn sú moji obľúbení herci, od začiatku som filmu nedávala veľké nádeje, keďže nemám rada sci - fi. Napokon som bola celkom milo prekvapená, nebolo to také strašné ako som očakávala, takže preto dávam hodnotenie 3 * :)

Šťastný Nový rok (2011)

Musím sa priznať, že keď som film videla prvý krát, príliš ma nezaujal a neuchvátil. Porovnávala som ho s Láskou nebeskou, čo je môj obľúbený film. Odvtedy som film videla už viackrát a musím povedať, že ma napokon veľmi upútal, pozerám ho každý rok a niektoré scény si dokonca prehrávam dvakrát :) :) Veľmi sa mi páči "súboj" o prvé narodené dieťa v Novom roku, postava Zaca Efrona,Katherine Heigl a tiež celková atmosféra New Yorku, hoci je to v skutočnosti hrozné klišé, mne sa páči!

Mr. & Mrs. Smith (2005)

Podľa môjho názoru výborný akčný film s puncom romantiky :) Ja som si film užila, ako plus považujem Vinca Vaughna, keďže je to môj obľúbený herec :)

Toy Story 3: Příběh hraček (2010)

Toy story je jednoducho moja srdcovka :) Tretí diel ma v tom len utvrdil. Som veľmi rada, že všetky diely Toy story sú rovnako výborné, neplatí teda pre ne, že ďalšie diely sú slabšie ako prvý diel. Trojka ponúka opäť veľkú dávku napätia a zábavy, záver je naozaj veľmi dojemný a krásny :)

Croodsovi (2013)

Príjemná animovaná rodinná komédia. Priemerné hodnotenie dávam len preto, lebo filmy ako napr. Doba ľadová či Toy story mám oveľa radšej a majú preto u mňa vyššie hodnotenie. Inak sa mi Krúdovci páčili, aj som sa zabavila, oceňujem animácie aj príbeh :) Rada si film pozriem zase :-)

Toy Story 2: Příběh hraček (1999)

Toy Story 2 podľa mňa predčila jednotku, ktorá bola mimochodom tiež výborná. Skvelý príbeh i animácia :)

Toy Story: Příběh hraček (1995)

Skvelý animovaný film, ktorý ma vždy pobaví a dokonale sa pri ňom odreagujem :) Jednoducho klasika medzi "animákmi"