• Thriller

Cemetery Gates (2006)

Tohle na mě místy působilo spíše jako hororová komedie, nejvíce díky úplně pitomoučkým hercům a herečkám a i když povedenému ale také hodně "šílenému" gore. Nebyl to vážně vrcholový zážitek ale zkritizovat to nemůžu :-) Docela jsem se u toho pobavila a to navzdory tomu že jsem čekala něco úplně jiného. Krásko nic si z toho nedělej, já už taky nejsem to co jsem bývala :DDDD 60%

Lovná zvěř (1986)

Dle mého jednoznačně nejlepší hororový kousek z neméně dobrého a krásného roku 1986 a to nejen proto že jsem se v tomto roce narodila :-) Výborný film kdy jsem se ani na chvilku nenudila, moc se mi líbila hlavní hrdinka a záporáci taky správně "slizcí". Horká a divoká Austrálie taky super ! Bylo to akční, syrové, napínavé a drsné....A poslední půlhodinka pro mě jakožto milovnici tohoto typu hororů a thrillerů byla naprostou pastvou pro oči, co pro oči - pro všechny smysly :-)

Uneseni (2010)

Tohle že mělo vypjatou atmosféru? Atmosféra tohoto filmu na mě zapůsobila tak hluboce, že jsem celý film úpěnlivě bojovala s tím abych neusnula. A ti herci...bože tak ošklivou rodinku jsem neviděla ani ve svém rodném městě také přezdívaném "Romov" :-) Pár slušných scén se tam našlo a proto teda aspoň ty hvě hvězdičky a procentuálně max. 30%

Aenigma (1987)

Tak tohle pro mě bylo docela zklamání, o to více že jsem čekala skvělý italský osmdesátkový zážitek. Příběh ačkoli měl docela potenciál, teď myslím vcelku zajímavý námět, byl nám divákům naservírován tak nějak vláčně, prostě mě to nudilo a nelíbili se mi ani herci a už vůbec né hudba. 35%

The Necro Files (1997)

Bezmyšlenkovitá pitomost, postrádající nejen děj ale i špetku logiky....místy to má docela vtipné momenty, takže jednu hvězdičku mu dávám, ale nic dalšího kladného mě nenapadá. Že je to amatéřina kritizovat nechci, věděla jsem do čeho jdu, ale fakt mě zklamaly všemožné ty nesmyslnosti a absence nějakého děje. Bohužel ani ta ujetost to u mě "nezachránila". 20%

Crush (2009)

Začíná to zápasem - tím to naláká chlapi...Pokračuje to romantikou - tím to naláká i ženské....Pak se to pomalu zvrhne v thriller s romantickou zápletkou, který trvá dobrou hodinku a který může i místy nudit ale čím více se to stupňuje tím víc se těšíte na to rozzuzlení a to je nejen KONEČNĚ hororové ale navíc fakt výborné, originální a děsivé....Já jsem velice spokojená, trošku to trvalo než se to "rozjelo" ale poslední půlhodinka za to vážně stojí. 75%

Heartless (2009)

Tak tímto filmem jsem vážně nadšená !!! Z důvodu toho abych nepsala jen bláboly o tom jak byl film super, úžasný, jakou z něj mám radost, vždy komentář píšu až den či dva po jeho shlédnutí, ale tentokrát mé nadšení neopadlo. I po 24h jsem přesvědčená, že se jedná o výborný snímek, kterým mě britové vážně moc překvapili. Výborné, ponuré a mrazivé psychodrama s prvky hororu útočící na naše city a psychiku, které mě nenechalo lhostejnou, vážně mě to chytlo za srdce. Temná a depresivní pohádka přímo ušitá přímo pro mě....Navíc naprosto úžasná muzika. 95%

Banální prohlídka (2007)

Tak tohle jsem teda vážně nepochopila, ve filmu jsem se už po první půlhodině nedokázala vůbec orientovat. Realita, vzpomínky, jakésy psycha a představy...ne to prostě nemělo žádný velký smysl a logiku a já už před koncem vůbec nevěděla "která bije". A herci se mi teda taky vůbec nelíbily...Vidím tu hned několik nadšených komentářů tak já nevím - asi ti nadšenci nebudou narozdíl ode mě blond :-)

Last of the Living (2009)

Začátek se zdál být celkem slibný ale postupně to šlo celé do háje a konec byl vážně pitomý. Navíc hodně mizerné masky a že by mě po nějak zvlášť pobavilo to se taky říct nedá....až na pár dobrých hlášek za které uděluji 35% mi tato hororová komedie žádnou velkou radost neudělala.

Za sklem (1986)

Tak tohle zasáhne diváka, respektive jeho psychiku, jako dobře mířená střela!!! Temné, zvrácené, drsné ale bohužel místy lehce nudící...Španělé mi opět ukázali že opravdu umí....60%