• Thriller

Americké psycho 2 (2002)

Tohle jsem nebrala a ani nemohla brát jako horor, ale jako komedie s prvky hororu a velmi velmi černým ironickým humorem to bylo velice dobrý. Říkejte si co chcete ale mě to bavilo :) Ta holka byla naprosto úžasný psychopat a její způsob myšlení mě dostal.

Last Breath (2010)

Tak tohle mě hodně potěšilo. Mělo to všechno co od torture filmu očekávám...origilnální námět, atmosféra v té staré fabrice taky velmi dobrá, trýznivé scény ok...i když mohly by být ještě drsnější...Poentu jsem začala tušit opravdu až těsně před koncem. Celý film jsem si lámala hlavu né s otázkou "PROČ" (jim dává takovou lekci...proč nejen nevěrnému manželovi ale i ženě která nikomu neublížila), ale "KDO" a musím říct, že konečné rozzuzlení bylo nejlepší jaké jen mohlo a právě díky němu filmu kterému bych dala jinak tři hvězdičky dávám tu čtvrtou hvězdičku navrch :)

Dead Outside, The (2008)

Tak tohle opravdu nesplnilo má očekávání ani v nejmenším. I pouhé koukání se ven z okna by bylo jistě zajímavější než tento film. Tři herci, minimum dialogů a když tak na nicotná témata, stejně jako jejich nudné chování...Kde byli ti nakažení? Na ně jsem se těšila nejvíc a přinejlepším byli občas slyšet...Tohle mě vážně nebavilo, možná jsem nepochopila to "kouzlo" či "poselství" tohoto hororu jako jiní kteří hodnotili pozitivně...nebo to prostě a jednoduše není můj šálek.

Růžový panter (2006)

Říkejte si co chcete, pro mě jako laika to byla pohodová a hodně vysmátá podívaná. Steva Martina mám ráda, film jsem se nesnažila srovnávat s tím původním ale naopak užít si "nové" zpracování. S nasmála jsem se hodně, hlavně v první půli filmu. Ty jeho překecy byly tak strašně pitomý až byly skvělý, viz třeba "děfkuju Nicol" nebo nezapomenutelný hlášky: " To máme ale dneska pěknej počas, hlavně aby nám podržel " a "celej plac je v cajku" :-) A Jean Reno byl taky výbornej i když ale nedostal tolik prostoru kolik by si zasloužil.

Blázni ze stadiónu (1972)

Další bláznivej počin bažantů, který oplívá humorem který vás zaručeně dostane do kolen :) Ujeté a megavtipné situace, které jsou zároveň vkusné a nápadité, to je typ komedií které jsou věčné...aspoň tedy pro mě. Čistá zábava :D

Velký bazar (1973)

Tuhle skvělou komedii jsem poprvé viděla když mi bylo tak 10 let a hrozně jsem si jí oblíbila. Dnes je mi o 15 let víc a pořád mě to strašně baví. Myslím že je to nejlepší kousek od Bažantů. Už ten úžasný začátek jak vstávají. ..bože to miluju :-). Scény kdy kradou v tom obchoďáku jsou naprosto úžasný. Tato komedie je prostě srandičkami doslova nabitá a směju se tomu stále stejně jako když jsem to viděla poprvé. A navíc - všimli jste si že to téma je i po skoro 40 letech stále aktuální? Malé krámy krachují kvůli velkým řetězcům, lidi nakupujou jak vzteklý a klidně se o to žrádýlko i poperou...

Smrt jí sluší (1992)

Výborná komedie na kterou už pěkných pár let nedám dopustit. Výbornej hereckej výkon obou dam, Goldie je moje velká oblíbenkyně a Willis v dosti netypické roli - submisivního manžílka blbečka mě taky zaujal :) Výborné pobavení na dlouhé zimní večery, které se mi neokouká...

Amores perros - Láska je kurva (2000)

Jestli Vás tento výborně a zajímavě zpracovaný film nepřesvědčí, že láska je opravdu pořádná kur... tak už vážně nevím. Mě přesvědčil dokonale. Silnej zážitek, takovej mi mexičani přichystali poprvé :) Od té doby jsem se na ně více zaměřila.

Storm Warning (2007)

Výbornej kousek!!! Pravda zápletka není neoriginálnější, atmosféra je spíše průměrná ale všechno vynahradí povedený gore scény a velmi vydaření burani-hnusáci. Hlavně ta krásná hlavní hrdinka se ukáže jako pořádně nelítostná a krutá dračice. Líbilo se mi jak si poradila s taťkou - to byla drsná vychytávka, a její práci bravurně dokončil ten bafan :)

Trestná lavice (2005)

Prvotřídní zábava!!! Miluju Adama Sandlera a můžu s naprostou jistotou říct, že jsem si při žádné jeho roli nenasmála tak jako právě při Trestné lavici. Film je vtipný už od samého začátku a hlavně - NEPOLEVUJE ani na chvilinku. Komedie plná výborných hlášek a skvělých herců - Sandler, Chris Rock, Reynolds, Goldberg, zpěvák Nelly a další kteří tam hrají opravdu "pozoruhodná" individua. Tohle prostě nemá chybu a můj oblíbenec? Jednoznačně Switovsky :D A oblíbená hláška? "Holky...to bude můj novej" :DDDD Roztleskávačky byly prostě úleťácký :) Tohle mě nikdy neomrzí a to už jsem to viděla nejmíň 10x...