• Thriller

Necronomicon (1993)

Všechny tři povídky byly docela zajímavé, nechyběla ta správná atmosféra a napětí a řekla bych že byly i vcelku dobře zpracované ale doopravdy mě zaujala pouze ta prostřední. Dávám lepší průměr 55%.

The Rage (2007)

Ano, ve filmu se stále něco dělo, tekla krev, vnitřnosti, mutanti... ALE....Jsou ty 3 věci kvůli kterým opravdu nemůžu dát více jak tři hvězdy. Za prvé ta kamera - vážně nízkorozpočtový brak, za druhé a to mi vadilo asi nejvíc byli ti ptáci - vypadali vážně počítačově až kresleně takže jsem se při scénách s nimi spíš chytala za hlavu než abych si je vychutnala (naprosto souhlasím s tím co napsal LIVINGDEAD) a za třetí ony i ty masky těch mutantů byly dosti okaté a kýčovité - hlavně těch už mrtvých. Film mě sice velmi bavil ale jeho kvalita a efekty to bylo hodně slabé, podtrženo sečteno viděla bych to na 60%.

Hačikó - příběh psa (2009)

Výborně natočený, dojemný a prostě úžasný příběh podle skutečné události o lásce psa který si našel svého pána a zůstal mu věrný i po páníčkově smrti, čekal na něj po zbytek svého života. To jsem si zase pobrečela...

Man Thing (2005) odpad!

Tak v tomhle filmu bych si přišla na své snad akorát kdybych patřila mezi greenpeace, ti museli být nadšení. Nebála jsem se, nudné postavy, nudný děj, nic moc vraždy pár naprostých joudů a monstrum bylo fakt ubohé. Mé počáteční naděje se brzy rozplynuly až na hranici znechucení.

Srbský film (2010) odpad!

Tak tohle byl rozhodně ten největší hnus co jsem kdy viděla, nic tak nechutného, perverzního a odporného jsem neviděla a doufám, že už ani neuvidím. Jediné co můžu na tomto filmu kladně ohodnotit jsou hodně dobré gore scény jenže i ty jsou pořádně okořeněny těmi nechutnostmi, takže jsem si je moc neužila. Ne, na tomhle vážně žádné umění nevidím. Tuhle zkušenost jsem si vážně mohla odpustit. Vidím, že tímto kouskem jsou lidé buď nadšeni nebo znechuceni a já se bez váhání přidávám k té druhé skupině.

Mask Maker (2010)

Musím souhlasit s tím co řekl LIVINGDEAD, mohl to být naprosto výborný horor nebýt jistých až amatérských chyb a také nevýrazných hereckých výkonů - v čele s nudnou hlavní hrdinkou. Námět mě zaujal, po pár minutách jsem byla natěšená jaký "nášup" to asi bude - strašidelná atmosféra a vidina skvělého slasheru ale bohužel přišlo zklamání. Ponaučení pro příště - žádné plané naděje po 15 minutách filmu :(

Zlověstná posedlost (1988)

Výbornej film a to navzdory tomu, že se ubíral celkem pomalým tempem a nebyl nijak zvlášť násilný a už vůbec ne krvavý... Schizofrenní kluk píšící nechutnou poezii, přehnaně hlídající svou sestru, kterému po smrti rodičů pěkně hrábne a vede dialogy s plastovou figurínou, kterou si přinesl z tátovi ordinace (panák samozřejmě nemluví, kluk je břichomluvec) a která (jakože) zlikviduje pár nevítaných hostů, to je vážně slušné psycho i bez litrů krve. Ten panák byl vlastně to jeho "zlé já"...Všichni přece víme, že není zlých plastových panáků, jen zlých lidí :)

Krváček (1990)

Tak nevím, jediné čím film upoutal mou pozornost aspoň do takové míry abych byla ochotná ho dokoukat byly celkem slušné gore scény, hlavně v druhé půlce filmu a nejvíce ke konci...to byl slušný masakr. Hlavní hrdinka sice ochotná kdykoli odhodit šactvo, bohužel ale figura byla jediné na co se dalo dívat, jinak byla opravdu nesympatická a její dialogy s "dítětem" v břiše mě opravdu nudily. Prostě a jednoduše - herecké výkony a děj mizérie ale gore scény výborné takže dávám 50%.

Urban Explorer (2011)

Tak při hodnocení tohoto filmu jsem hodně v rozpacích...z každé strany jsem slyšela chválu a tudíž jsem se na něj hodně těšila, bohužel ale asi až moc a přišlo do jisté míry zklamání. Shrnula bych to takto: lekavých scén pomálu, krvavé scény celkem dobré, originalitou a nápadem to ale také moc nesršelo a prostředí by mohlo být taky mnohem více strašidelné, mám ráda pořádně úchylné vrahy ale tenhle byl opravdu trapnej až otravnej, nebavil mě ba přímo vytáčel. Těšila jsem se na toho sladkýho blond herce co hrál jejich průvodce, no...taky jsem si ho tam moc neužila. Zážitek z tohoto hororu mám opravdu spíše průměrný, podruhé už bych ho vidět nemusela. Jak se říká "neurazil, nepotěšil"....

Divoké ulice (1984)

Jeden z nejlepších 80´s hororů co jsem viděla. A to jsem se o něm, ačkoli jsem hororový fanatik, doslechla teprve nedávno a musím říct že mé očekávání nejen že nezklamal ale i předčil. Není zrovna nabití násilím, ale přesto mě zaujal a ani na chvíli nenudil. Tenhle kousek má všechno co na osmdesátkách miluju včetně jisté dávky absurdity. Za námět a zpracování bych asi dala 4 hvězdy ale uchvátila mě naprosto úžasná hudba a krásná Linda Blair v roli anděla pomsty takže dávám plný počet.