• Pohádka

Prci, prci, prcičky (1999)

Milí člobrdové, tak na tomhle filmku jsem byla v kině jako čerstvá 15 tka se svojí kamarádkou, které bylo 14 a bála se, že ji tam nepustí, pustili. Ano, ovlivnilo to naše dospívání, začaly jsme pak poslouchat Blink 182. Něco vám na sebe nebonzuju, už v té době se mi z našich ústředních hrdinů líbil nejvíce Finsch, ale v té době bych to nepřiznala i kdyby mi koleno vrtali, prostě jsem nechtěla být divná. Dnes už vím, že mi to nepomohlo a divná jsem stejně byla a budu, takže se k tomu hrdě hlásím.

Requiem za sen (2000)

Film se mi líbil převelice, ale že bych z něho byla nějak na větvi, to se říci nedá. Nejvíce se mi líbily dvojité scény, kdy se na každé půlce obrazovky dělo něco jiného. Jinak nemůžu si pomoci, ale svým způsobem mi film přišel vykalkulovaný na okamžitý efekt, za každou cenu diváka vystrašit. V době kdy i české slečny udělají za rychlé prachy na kameru, jakoukoliv ,, prasárnu" a souloží prakticky na veřejnosti, tak už mě k slzám bohužel nemůže dohnat, ani přítelkyně hlavního hrdiny, která ho kouřila dealerovi za psaníčko kokainu, ani hlavní hrdina, kterému se zanítí vpich a musí mu amputovat ruku. Po tolika filmech s drogovou tématikou jsem, už značně otupělá a nechávají mě chladnou. Uznávám, že když jsem ho viděla poprvé, silně na mě zapůsobil, na podruhé, už to nebylo zdaleka takové, takže dalšího shlédnutí se předem obávám. Navíc se mi nelíbí, jak jsou tady feťáci prezentování, jako ti nejkrásnější modelové a modelky s dokonalým tělem, kterým to nehorázně sekne, i když smaží horem, spodem. A u té dvojité scény,jak šňupe, mě přepadají spíše chutě, dát si taky, než aby to člověka odradilo, taková podprahová reklamička, šnup a jsi stále v pochoďe, ale pích nicht, nebo ti upadne ruka, bububu.

Sviňák (2013)

Feťák, překupník, šílenec, úchyl, hovado, hnusák!!! No a podle tohoto je to kdo??? No přece milý policista a můj novej oblíbenej bastard, proti kterému je i slon se svým verzajkem, jenom pozérskej břídil. Bingó! Moje nové milounké hovádko, které všechny kolem sebe učí, že život je jen hra a na tu hru i sám dojede. Byl to mistrovský koncert hnusu pro oko a zvučně lahodící majstrštyk pro ucho. Ano, ano milí přítomní po tomhle filmu vím, zcela s jistotou, že jsem zvrácená, když se mi něco takového líbí. Slibuji a přísahám, že se začnu léčit. Nejlépe u toho psychiatra s mega obrovskou lékovkou pilulí, mňam, žéééé.

Modrá laguna (1980)

Jako malá jsem se hrozně bála té druhé části ostrova, když tam našli toho mrtvého kuchaře a ty brebery mu vylízaly z pusy, to jsem vždycky musela mít zavřené oči, ale jinak se mi to vždycky líbilo, takovej ten nenáročnej filmek na nedělní odpoledne.

Malcolm v nesnázích (2000) (seriál)

Souhlasím s hodnotícími, kteří tomuto seriálu dají málo * z důvodu nesympatičnosti postav mají pravdu, ale pro mě jsou hlavní postavy tak nesympatické, až jsou mi milé, asi jako ten pes, kterej byl tak vošklivej, až byl krásnej. Navíc všichni se chovaj tak krásně ujetě, až mě to překvapuje a řeknu vám milé děti, líbí se mi to víc, než většina nových sitcomů, které nám tu tv vysílá.

Gremlini (1984)

Jsem to baba hloupá zapomnětlivá. Tohle jsem jako malé ucho milovala a úplně se mi to vykouřilo z hlavy. Čímu jsem všude kreslila a každej si ho ode mě nechával nakreslit do památníčku a měla jsem i takového malého plyšového. Hohohó plakejte a tiše záviďte 17.7.2014 jsem si na dovolené pořídila tríčko s mým milovaným Čímou. How...

Sám doma 3 (1997)

Děckám se tahle blbina, líbí bohužel víc, než původní díly. Njn, jedno auto na ovládání a hned je to cool.

Sám doma 4 (2002) (TV film) odpad!

Je až k neuvěření, že pro děti je tenhle a třetí díl zajímavější, víc cool a nevím co ještě, jako původní díly, které byly kult pro nás.

Wilfred (2011) (seriál)

Dneska jsem viděla Méďu a já naivka jsem si myslela, že to bude o hodně lepší, než Wilfred, ale Wilfred je ten nejlepší oplzlej hafan, jakej se kdy narodil. Díl s plyšovou žirafou je best.

Méďa (2012)

Ach a já se tak těšila, ale milý bobře, teda medvěde, není mi z toho dobře. Vůbec mě to nebavilo, takovou nůďu jsem hodně dlouho nezažila. Nelíbila se mi ta kombinace pubertálního humoru mixnutá s přeromantičtělou komedií, alá ta žena je láska mého života, bla bla bla. Navíc, když z hereckého obsazení to věříte jen tomu medvědovi, tak se někde musela stát chyba. Asi nemohli vybrat horší ústřední dvojici.Spíš si ty role měli prohodit, Kunis vypadá, že z takového dýchánku jakej pořádal Méďa, právě dorazila, naopak ten fouňa vypadal, jakou sucharskej fotřík od rodiny, kterej si ani cigáro za rohem neodváží blafnout. Na tak dlouhou stopáž, tam toho černýho houmra bylo s politováním málo. Čekala jsem, že to bude jako Wilfred, ale tomu tenhle bobr, sysel, nebo co to bylo, nesahá ani po kotníky.