Fargo (2014) (seriál)

Kvalita kolísá a najde se pár nelogičností, ale jinak parádní podívaná. Billy Bob Thorton tu má životní roli, Martin Freeman za ním rozhodně nezaostává, nechybí památné scény a atmosféra by se dala krájet.

Daredevil (2015) (seriál)

Po prvních dílech jsem tomu opravdu věřil, ale nakonec první série zbytečně přešlapuje na místě. Na 13 dílů se toho děje až trestuhodně málo a tak seriál často klesá až do nudy a celé je to zbytečně zdlouhavé. Druhé sérii dám šanci, potenciál je pořád velký a atmosféra výborná, ale zatím je to velké zklamání.

Ash vs Evil Dead (2015) (seriál)

První díl zábavný, ale nijak mě to neuchvátilo a nevím, jestli budu ve sledování pokračovat.

Temný případ (2014) (seriál)

1 série: Špičkové. Od herců, přes scénář až po režii není co vytknout. Atmosféra je přímo dusivá.

Jumanji (1995)

Až mě překvapilo, jak moc mě film bavil. Hezké triky (které nevypadají zastarale ani po dvaceti letech!), dobrý scénář a příjemná nenucenost. Ideální svižná oddechovka.

Wilfred (2011) (seriál)

Rozhodně to není pro každého. Šíleně ujeté a bizarní od začátku do konce, ale přesně tím stylem, který mám rád.

My (2019)

První dvě třetiny jen výborný horor, který ale vytahuje nahoru poslední půlhodina. A ne jen kvůli zvratům, ale především kvůli výborné katarzi. Lepší než Get out, zvlášť kvůli lépe sednoucímu humoru.

Dobrá znamení (2019) (seriál)

Mám s tím podobný problém jako s Prattchetovými knihami. Až moc dějových linek a postav, z nichž ne všechny si oblíbím a děj spíš zbytečně protahují. Poslední dva díly to hodně vytahují a jsou perfektní stejně jako Crowley, ale menší pachuť z prvních čtyř přesto zůstává.

Pán prstenů: Návrat krále (2003)

Něco tomu chybí. Má to osudovost, epické scény, má to vlastně všechno a neumím si představit, jak líp by to šlo natočit. Přesto mě to nazasáhlo. Druhý a třetí díl pro mě prostě vždycky bude za prvním. Další dva nikdy nemám chuť si pustit znovu.

Časové pásmo bylo změněno