Temný rytíř povstal (2012)

Výborné jako zakončení trilogie, poloviční v porovnání s Temným rytířem. Je tady krásně vidět, jak důležitý je charakter padoucha a Bane je prostě nezajímavý.

Hellboy: Královna krve (2019)

Guilty pleasure roku. Jestli se u nějakého filmu dá říct, že je u něj nutno vypnout mozek, tak je to právě Hellboy. A mně se to povedlo. Nekompromisní béčko se zmatkovým scénářem, který skoro nedrží pohromadě, ale bavil jsem se u něj od začátku do konce a s radostí si někdy dám opáčko.

Slunovrat (2019)

Čekal jsem to víc morbidní, ale nakonec je tenhle odklon od očekávání o to lepší. Nedokážu slovy popsat, jak moc je to bizarní, ale k atmosféře filmu to dokonale sedne. A poslední záběr vydá za sto rozpáraných hrudníků.

Banda (2019) (seriál)

Nekompromisní jízda plná krve, hlášek, skvělých postav a originality. Karl Urban tu má nejlepší roli své kariéry.

Muži v černém 2 (2002)

O dvě třídy slabší než první díl. Nezábavné, nezajímavé, nudné.

Noční můry z temnot (2019)

Nečekejte děs a hrůzu, Noční můry z temnot jsou příjemná zábava, která má minimum hluchých míst, pár lekaček a originální noční můry (až na pavouky, kteří do kontextu filmu nezapadají). Dlouho jsem se u hororu takhle nebavil.

Deadly Class (2018) (seriál)

Doufal jsem ve víc, než tuctovou teen komedii. Prostředí je dobré, ale minimálně využité a postavy nudné a nesympatické. Zklamání.

Kill Bill 2 (2004)

Jiné než první film. A za mě i lepší. Bud i Elle Driver jsou lepší postavy než O-Ren a čas s nimi strávený jsem si užíval mnohem víc, než akční nářez v prvním díle.

Kill Bill (2003)

Krásně hravé. Jednoduchý příběh Tarantino zabalil do hromady úžasných nápadů, kterými je prošpikován celý film. Nuda nehrozí, naopak je to zábava bez hluchého místa od začátku do konce.

Archer (2009) (seriál)

Nahláškovaná pecka s úžasnou animací. Pozdější antologické řady mě nebavili tolik, ale s 11. sérií je kvalita opět na vrcholu a je vidět, že i když to chce občas změnu, tohle téma se hned tak nevyčerpá.