Skleněný (2019)

První hodina je neuvěřitelně nudná, ale druhá, společně s koncem, nakonec utváří lepší dojem. Dalo se z toho vytěžit mnohem víc, ale přesto se na to rád někdy podívám znovu.

Brickleberry (2012) (seriál)

Tak nekorektní, jak jen to může být. A to je něco pro mě.

BoJack Horseman (2014) (seriál)

Důkaz, že se animovaná seriálová produkce už snadno vyrovná té hrané. Ať už je to emocionálně zdrcující (každý předposlední díl série, 4/9 s devastující pointou) nebo to překvapí úžasnou premisou (3/4 jako ukázka, že němé filmy ještě můžou fungovat, 5/6 jako jeden z nejsilnějších monologů všech dob), vždycky chci víc a i po ne úplně dokonalém konci (neuzavření některých linek trochu zamrzí, i když tady bych přičítal chybu spíš Netfilixu, než tvůrcům, kteří počítali s více sériemi), mužů s klidem prohlásit, že Bojack je jedna z nejlepších věcí, co na poli nejen seriálů, kdy vznikla.

X-Men: Dark Phoenix (2019)

Bolestivě průměrné. Žádná zapamatovatelná scéna, žádná emoce (o což se film marně snaží), žádná zajímavá akční scéna, prostě nic. Film, který zapomenete za pět minut.

Špatnej polda (2009)

Cage je výborný a atmosféra úžasná, ale konec přece jen působí poněkud nedotaženě. Doufal jsem ve větší katarzi, místo toho se ale musím spokojit jen s několika dobrými scénami a bizarním dějem.

Záhada Silver Lake (2018)

Bizarní jízda, u které jsem polovinu času sotva chápal co se děje, ale tu atmosféru, podbarvenou výborným soundtrackem, jsem si užíval od začátku do konce.

Shazam! (2019)

Průměrná rodinná oddechovka, která nemá čím překvapit. Potenciál byl větší.

Thor: Temný svět (2013)

Napodruhé méně otravné a občas i zábavné, pořád ale průměr a další zhlédnutí nehrozí.

Piráti z Karibiku: Na konci světa (2007)

Na to jak moc je to ukecané, bez akčních scén a s minimem humoru, mě až překvapuje, jak moc mě to bavilo. Atmosféru jsem si užíval a nenudil jsem se ani minutu, tak co víc chtít.