Zlatá mříž (1999) (pořad) odpad!

Spíše trapné než cokoliv jiného.

Amazing Race: O milion kolem světa (2001) (pořad)

Spíše než samotný závod mě vždy spíš zajímala exotická prostředí po celém světě. Soutěžící si jich asi moc neužili, ale ten milion na konci, to už je nějaká výhra.

Na stojáka (2004) (pořad)

Výborná one man show, ve které vynikají zejména Pavel Liška, Daniel Čech, či Lukáš Pavlásek.

Poslední bojovník (2007) (pořad)

Viděl jsem pár dílů a celkem to šlo. Spíše než boj mě zajímala prostředí.

Experiment kolonie (2009) (pořad)

Hodně zajímavá a originální reality show s výbornou post-apo atmosférou.

Wrestler (2008)

Mickey Rourke do toho dal opravdu všechno, za to klobouk dolů. Wrestleři holt nejsou žádný slečinky...

Futurama (1999) (seriál)

Parádní sci-fi podívaná. Matt Groening se vytáhl s dalším skvělým seriálem, který snad neurazí žádného fanouška Simpsonových. Příběh mladíka Frye, který se díky nehodě s mrazícím boxem dostane do roku 3000. Setkává se mimo jiné s ohýbačem Benderem, Turangou Leelou, či profesorem Farnsworthem, kteří se ihned stali mými oblíbenými charaktery. Jestli má svět za tisíc let vypadat opravdu takto, pak bych se nejraději nechal zmrazit taky. A ještě více by mě zajímalo, jak budou lidé (či jiné formy života) za tisíc let tento pořad hodnotit.

Jmenuju se Earl (2005) (seriál)

Čiň druhým to, co chceš, aby činili oni tobě. Tak přesně tím se řídí muž jménem Earl, který uvěřil v zákony karmy. Každý den musí řešit úkoly ze svého seznamu, aby se očistil od hříchů minulosti, k čemuž mu dopomáhá jeho retardovaný bratr Randy. Jeden z nejlepších seriálů za poslední dobu.

Monty Pythonův létající cirkus (1969) (seriál)

Nesmrtelný kult. Ne každý si k němu najde cestu a pro mnohé je tento typ humoru těžce stravitelný. Já jsem naštěstí na druhé straně barikády. Geniální skeče, nezapomenutelné gagy a trefné animace, to jsou jedny z mála důvodů, proč mám tuto bandu komiků v oblibě. Albatros!

Mrňousci (2006) (seriál)

Opravdu velmi vtipný animovaný seriál ze života bezobratlých.