Blade (1998)

Hororový fanoušek by nikdy nerekl, že Blade je horor, ale stále to někteří tvrdí. Snad kvůli upírskému tématu. Film přeci nenavozuje strach, ale za to perfektně baví svou akčností. Velkofilm to není, ale určitě se zaryje do paměti a každý si hned vybaví likvadaci upírů. Povedený film.

Bůh masakru (2011)

Přemýšlel jsem mezi třemi a čtyřmi ale usoudil jsem, že jako divadelní hra by to bylo lepší a zábavnější. Zfilmování bylo zbytečné a nemá to správné kouzlo jako na prknech. Nicméně herecké výkony i samotne obdazeni dobre a vtipum jsem se smál. Všichni postupně odhodili masku ucty a slušného chovani a vyplynulo na povrch, kolik nenávisti se skrývá v lidech a jak se dokáží odvazat nejen díky alkoholu a své hrdosti.

Sex ve městě (2008)

Pohádka o bohatých "nanynek" z Manhatnu pro "nanynky". Pár dílů seriálu jsem viděl, zasmát se dá některým situacím, ale přeci je to film (seriál) pro ženský o ženských. Koukal jsem na to, protože se mi líbí Charlotta a zábavná posedlost Samanthy po sexu.

Hancock (2008)

Bavilo mě to hodně ale za pár dní nebudu vědět o čem to bylo. Lepší tři *

Repo Men (2010)

Dávám čtyři za nápad, to se mi líbilo ale příběh mohl být o něco lepší.

Já, legenda (2007)

Film začíná zajímavě a napínavě ale čím dále se pouštíme, tím vice ztrácí na originalitě. Lawrence to mohl dotáhnout do lepšího konce, ale přesto vydařený.

60 sekund (2000)

Je to hlavně vizuální podívaná díky tolika množství luxusních sporťáků a jasně že Angelině, ale jinak je to průměrný film. Cage je výbornej herec ale musí být i dobrej scénář.

Den nezávislosti (1996)

Nemám moc velký problém s tímto filmem, je vizuálně pěknej, příběh není sice náročnej ale vydařenej. Nemám moc rád akční filmy z hollywoodské produkce, ale Den nezávislosti se dá uznat za jeden z těch lepších.

Armageddon (1998)

Katastrofický film podle amerického scénáře. Bay se snaží vše vyšperkovat do detailů ale mě by spíše bavil film z oči obyčejných vystrasenych lidí, než bandy namyslenejch idiotů. Film je takovou jednorazovou senzaci, což byl účel.

Znovu 17 (2009)

Mám rád Matthew Perryho, ač se ve filmu objevil jen krátce. Ale musím uznat, že Zac Efron nebyl až tak špatnej. Film jako takovej jsem viděl už kdysi, ale rád jsem se podíval znovu. Nic extra se nekoná, ale nadprumerna komedie to je. Sympatický herci, dobrý děj i hlášky a situace jsou zábavný. Vidím to na čtyři i když s odřenýma ušima.