Moje superbejvalka (2006)

Dobrý obsazení, závava jo, ale víc nic. Bavil jsem se.

Voodoo: Umění ďábla 2 (2005)

Podle zdejšího hodnocení jsem raději nic moc neočekával. Faktem je, že mě to překvapilo. Chyby film měl a k dokonalosti by potřeboval už jen doladit. Chvilkami jsem se v příběhu ztrácel, ale na konci bylo vše vyjasněno. Vraždy byly někdy nechutné, hlavně pokud šlo o oči nebo popáleniny. Ode mně naprostá spokojenost a nezahrávejte si s černou magií..

Klip (2012)

Výstižný komentáře má InJo a Cival. Je to smutný kam ten svět spěje!?

Pach krve 4: Krvavý počátek (2011)

Nikdy jsem snad neměl u hororu takovou chuť profackovat hlavní postavy jako teď. To je snad poprvé co jsem fandil záporákům. Což je zavádějící, protože pro mě byli kladný hrdinové víc debilní než samotný mutanti. Jejich chaotické a nelogické chovaní ve mě vyvolalo pocit, že oni jsou ti špatní a zaslouží zabít. Příběh by nebyl až tak špatej ale ubohej scénář tomu nedal šanci. Některé scény byli hodně komické a vybočovali z daného žánru. Jinak krvavá část filmu si myslím zaslouží vysoké hodnocení. Brutalita vražd mě bavila a zachránila filmu reputaci. I když zacákaný ksichty krví ječících postav tupě zírajících na vraždění svých kamarádů, bylo vážně na pěst. Je vidět, že O´Brien je pouhý amatér a má se ještě co učit.

Požírač kostí (2007) (TV film)

Kokotina ale sranda k popukání. I triky a efekty bych zvládl lepší na mobilu. Já se řezal smíchy, tak dávám jednu hvězdu za komediální scény :-)

Poltergeist (1982)

Nebylo by to špatný, kdyby tam všichni celej film neřvali jak píchlý prasata.

Paranormal Activity (2007)

Sice už jsou čtyři díly a první jsem viděl když to vyšlo, ale dávám komentář až teď a to jen z toho důvodu: když požádám někoho ze známých ať mi poradí super horor, v 90% všichni vyhrknou Paranormal Activity, že z toho byly úplně posraný. Proboha jak to někoho může děsit a po zhlédnutí jsem usoudil, že další díly bojkotuju. Filmy točené amatérskou kamerou mám rád, navozují tu správnou reálnou atmosféru a možnost vžít se do postav, ale PA je nuda.

Divočina (2006)

Ač mě jen pár vtípků dokázalo upřímně rozesmát, tak jsem vydržel koukat až do konce. Zatím jsem neměl tu čast vidět Madagaskar, takže nemohu posoudit do jaké míry je pohádka okopírovaná. Postava koaly obohatila příběh a bez ní by to bylo nudné a prímočaré. Ale nezapomeňme, že film je pro děti.