Vrásky z lásky (2012)

No nezaujalo, kdyby bohdalka nebyla sprostá byla by to uplna nuda

Láska přes internet (1998)

Nejkrásnější romantická věc co kdy byla natočena :D vtipné, přítulné akorát na to zalezt si s tímhle filmem v zimě pod deku s horkým čajem :D

Přítelkyně z domu smutku (1992) (seriál)

skvělá plejáda českých hereček a vynikající výkon Ivanky. Scénář i režie výborné. Dneska už by tohle nikdo nenatočil. Vypadalo by to nejspíš jako Káínek :/

Orphan (2009)

no horor max ke konci, jinak jsem u toho usinala - přišlo mi to jako ty druhořadé rodinné filmy a nakonci poslední 15 min jsem se konečně bavila - jedna hvězda za konec, jedna za rodena :D a třetí za snahu zas tak špatný to není ale znovu to vidět nechci

Constantine (2005)

Tak to, že je to z komiksu jsme nevěděla - rovnou jsem se vrhla na film a nezklamal. Keanu mi i Rachel dobrý výkon. Triky mi dali co jsem chtěla, naprosto úžasný andílek Gabriel a satan - z něj to parchanství přímo teklo :D určitě to uvidím víckrát než jednou tohle mi baví

Sedm životů (2008)

mě se neptejte já u toho bulela na konci :D

Záhada Blair Witch 2 (2000) odpad!

Všem kdo viděli Záhada Blair Witch - tomuhle se vyhněte !!!! taková koko...na bože můj nevim jak jsem mohla vydržet do konce

Karanténa (2008) odpad!

nechapu proč točit neco co tu je - rec - co na to říct....styděla bych se být tvůrci

Goyovy přízraky (2006)

Mám tenhle film rozdělený na 2 půlky - ta první mě vtáhne do děje že ani nedýchám, druhá část filmu už jen proplouvá a je taková no - vlažná. Srovnání s Amadeem nekterými uživateli mi přijde směšná. To byste vážně chtěli mít všechny filmy byli tak dokonalé?? Ani ta nejdokonalejší cukrářka neudělá všechny dorty výjjimečné ) Přízraky pouštím pravidelně a nikdy mě nezklamaly a určitě si je zase pustím :D