Okja (2017)

Naivní, trhlé, silné, dojemné, praštěné, ulítlé a proste své. Mě se to libilo moc. Taky neni od veci si nekdy připomenout ( i když hodne nadnesenym zpusobem), že nejak se to maso na ten dostat muselo a ne vždy tim spravnym zpusobem. Ale tady se ma hodnotit film, a ne co žereme. Takže za me plná palba :D

Divočina (2014)

Na film jsem narazila nahodou a hodně příjemná podívana. Dokonce jsem po doporučení zkoukla i the way což je na stejny princip - ale mě tohle dostalo víc. Super doporučuji zkouknout když si chcete užít v klidu film, který vas pohltí. Rozhodne nepouštim naposled

Zpívej (2016)

Jedna hvezda patří zpívajici opici, druhá zaverečnemu vystoupení prasete :D je to blbost i dcera to videla třikrat a zahodila to

Památkáři (2014)

No tak hodně podobný dannho partě. I když prá věcí překvapilo a rozhodně se na to dá koukat víckrátm než jednou takže za mě good.

Vinnetou (1963)

moje dětství a miluju to dodnes :D nadnesené, krásně hloupoučké a ta kamera :D prostě nádhera

Terapie - Série 1 (2011) (série)

pustila jsem první díl, druhý - a už jsem se stala závislá a zkoukla vše - naprosto doporučuji a pak i přesun na druhou serii - bohužel jsem americkou verzi jsem neviděla, ale myslím si že pánové do toho dali vše a stojí to za to:D gratuluji další oblibený servoš

Paranormal Activity 4 (2012) odpad!

jak vůbec taková blbost může mít tolik pokračování - nechapu - naprostá ztráta času

Voda pro slony (2011)

Vymente toho upíra a mate docela přijemnou sladarnu. Me na tom stejne nevíc bavil ta svine cirkusácká :D