Rain Man (1988)

Hoffman bez komentáře nadlidský úděl a povedlo se, al bohužel mi tam Cruise bije do očí a příliš mi tam nesedí ale to je jen osobní názor. Zpracování vynikající.

Paranormal Activity 2 (2010) odpad!

Nudné, konec k smíchu - mít videokameru tak natočim lepší - sorry ale tohle fakt nepobiram a už vůbec nechapu jak na to někdo mohl jít d kina ( mimochodem ja tu chybu udělala)

Titanic (1997)

to rozpláče každou :D a to se jen tak nevidí já to miluju tak víc psát ani nemužu...hezky zaujatá :D

Svatební cesta do Jiljí (1983) (TV film)

Skvělé škoda že hlavní představitelé nenatočili více takových.

Rozpaky kuchaře Svatopluka (1984) (seriál)

to je ale ptakovina - asi je to tím že jsem ročník 86, ale 1 hvězda za možnost volby jinak teda hrůza. Uznavam v té době asi pecka nu ale dnes by to snad ani neměli davat do programu...

Báječná léta pod psa (1997)

Viděla jsem snad 100X, spojení Vetchého Šafránkové my sedlo, malý Kvido je bez diskuze :D (babičky nechcete si to jít probrat radši do cukrárny?). Emotivní a spolehlivě velice dobře vystižená minulá doba. U mě plná :D

Psí kus (2005) (TV film)

a funguje to i na ženy? Jestli jo tak je ze mne fenka hned teda - velice prosté a krásné a Libuška tam přímo září :D

Báječný hotel Marigold (2011)

hezky to začne, pak nuda a pak dojemná závěrečná scéna. Trošku mi to zklamalo.

Valkýra (2008)

i když davam plnou, tak Cruise by se měl stydět jako vždy - ten tam neměl co dělat bohužel.

Jménem krále (2009)

Uživateli Faidra - sdílím tvůj komentář :D