Hunger Games (2012)

Odporně trhaná kamera na začátku ale film mě hodně zaujal. Skvěle zvolená hlavní postava a konec otevřený pro pokračování.

Bílá vrána (2008)

No...chtěla jsem jít spát, byla jsem strašně unavená, ale nešlo to.. musela jsem dokoukat až do konce. I když je to film hodně náročný a ve své podstatě nepříjemný, protože se divák nevyhne komparování s vlastním přístupem k tématu..kdo z nás by obstál?

Probudím se včera (2012)

Začátek a konec s dospělými téměř odpad, ale jakmile tam vlítne Mádl tak je to luxusní komedie nad poměry českých bijáku.

Racek Jonathan Livingston (1973)

Ta stopáž je pro zhulence :-) jako půlhodinová záležitost bez doprovodu voiceoveru by to bylo dokonalé.

Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)

Tak bohužel, dvojka se už skvělé jedničce neškrábe ani na paty. Je to o třídu horší film - protože Guyovi asi nikdo neřekl, že x-krát opakovaný vtip už opravdu není vtipem. Ale přesto se na to nechá dívat bez větší újmy na zdraví a opět je to zásluha krasavce v hlavní roli.

Černobílý svět (2011)

Vynikající The Help, zaskočil mě jako dlouho žádný film. Hilly je postava pro mě nejpřesvědčivější, vřele jsem jí nenáviděla;). Doporučuji v kině.

Rozchod Nadera a Simin (2011)

Neskutečně dobře napsané drama, s mnoha až fyzicky nepříjemnými scénami.

Perfect Days - I ženy mají své dny (2011)

V rámci české tvorby stále nadprůměr, Tajnosti byly pro mě větší zážitek, ale u Perfect days jsem se zase párkrát upřímně zasmála a to se počítá!

Vyměřený čas (2011)

Dobrý film stojící a padající s výbornou nosnou myšlenkou a sexy hlavní dvojicí.