Tam nahoře (2012)

Opravdu černočerný britský humor a ten já můžu. (Febiofest 2012)

Čínský bufet (2011)

Film mi přišel přes všechny vtipné scénky naopak hodně dojemný. Pokud přihlédneme k faktu, že je opravdu zčásti inspirován skutečnou událností. Spokojenost. (Febifest 2012)

Cirkus Columbia (2010)

Dobré, skoro skvělé zpracování období těsně před válkou. Nemohu při tom nezavzpomínat na krásné i bolestné chvíle na koleji v Záhřebu, kdy jsme s tehdy ještě mladými kluky - studenty vzpomínaly na jejich zážitky z válečnéhoho konfliktu. (Febiofest 2012)

Líbej mě (2011)

Film mě asi zachytil ve správné náladě, jinak bych hodnotila níž. Je to takové nic proti ničemu, ale vcelku příjemné na koukání - takže proč ne. (Febiofest 2012)

Máme papeže! (2011)

Je to zábavné, ale zase ne tak moc, jak by jeden po skvělých ohlasech čekal..možná proto za mě trochu zklamání. (Febiofest 2012)

Báječný hotel Marigold (2011)

Taková Láska nebeská pro starší a pokročilé, a byť jsem věkově stále v mladé kategorii, velmi mě námět oslovil. Myslím, že se tenhle film dostane do zlatého fondu každoročních opakovaček v TV. (Febiofest 2012)

SuperClásico (2011)

Nejpříjemnější překvapení Febiofestu 2012. Skvělá scéna s tančícími šváby, střet dvou kultur, přirozené herecké výkony, žádná křeč. Vřele doporučuji!

Magická hlubina (1988)

No tak tenhle film opravdu miluju, už mnoho, mnoho let :-) Kdykoliv jej zahlédnu v TV, usadím se a nechám se magicky unést do hlubin filmového potěšení.