Bláznivá, zatracená láska (2011)

Přeškoda holywoodského klišoidního konce, který opět zadupal skvěle rozjetý film o vztazích, věrnosti, nevěrnosti, hledání a nenacházení..

Jeden den (2011)

No, strašně jsem bulela a kamarádka taky..Anne má poslední dobou patent na umírání či nevyléčitelnou nemoc, koukám..

Půlnoc v Paříži (2011)

Nic závratného, ale moc příjemné na koukání. A když se máte ke komu přitulit a snít si o Paříži, hmm.

Šéfové na zabití (2011)

Měla bych taky jednoho kandidáta, sedí v prosklené kukani vedle naší kanceláře, hlásí se nějaký odklizeč? :-)

Jana Eyrová (2011)

Pocit během sledování tohoto filmu v kině bych připodobnila k dávnému zážitku z Piana. Už jsem nedoufala, že to ještě jednou prožiji - naprosto fantastické obsazení, reálie, zpracování, hudba, emoce!! Skvělý film. Pikantnost hned na začátku - trápitel malé Jane nebyl nikdo jiný, nežli hlavní hrdina filmu Submarine (kterýžto film jsem viděla pouhý den předtím) a jeho matka hrála v tomto filmu.. opět - jeho matku :-)

Příští rok ve stejnou dobu (1978)

Opravdová klasika všech klasik v rámci romantické komedie, viděla jsem už aspoň 10x a nikdy se mi neokouká.

Jmenuji se Oliver Tate (2010)

Rozkošné, kdo miluje britské počiny stejně jako já, nechť tento nevynechá!

Město (2010)

Těším se na další filmy Pana Režiséra..

Sběratelé kostí (2005) (seriál)

"Kostíci", jak seriálu už dlouho říkám, se mi líbí. Moc. Nejsympatičtější herecké obsazení v kriminálce vůbec, s doktorku jsem neměla od začátku žádný problém. Je to takový Sheldon v sukních :-)

3 sezóny v pekle (2009)

Obrovské zklamání, zaprděný film s jinak skvělým technickým zpracováním. Nejsem úplný debil, Bondyho jsem na střední četla jako o život, ale toto jsem nějak nepochopila..