Shrek: Zvonec a konec (2010)

Průměrné zakončení celé série, s opravdu zbytečným 3D - proč vlastně bylo? Nejvíc mě bavil obtloustlý kocour, který se stal mnohem sympatičtější postavičkou než v předchozích dílech. Hlášku pana uvaděče v Imaxu, že cituji "nová postavička Rumplcimrcamr-nebo kýho výra má ambice stát se nejoblíbenější v celé sérii" jsem fakt nepobrala. Ani si to blbé jméno nepamatuji, takže asi tak.

A-Team: Poslední mise (2010)

Vážně pecka, prvních třicet minut je kouzelná střílečka do všech myslitelných akčních klišé a zbytek filmu to ještě přesahuje. Já nevím, ale už jste někdy viděli letět tank? To by ani B - JB nedal :-) Neskutečná blbina, bavíte se však královsky.

Dopisy pro Julii (2010)

Pro mě okouzlující film, u kterého jsem mnohokrát ukápla slzu. Neskutečná chuť vydat se okamžitě do prosluněné Itálie je zaručena. Amanda Seyfried se stává oblíbenou hrdinkou filmů s jižanskou scenérií :-)

Imaginární lásky (2010)

Film měl světlejší momenty (skvělá hudba - Dalido), ale jinak jsem se dost nudila. Měla jsem ke konci pocit, že nikdy neskončí - ideální end byl prošvihnutý asi tak 5x.

Já taky (2009)

Febiofest 2010, byl to můj tip na vítězný film divácké poroty - no nevyšlo to..

Užívej si, co to jde (2009)

Vcelku příjemný Allen, kdy nikdo nechápe pohnutky krásné Melody..odpudivější prototyp intelektuála z NY už snad nemohl zahrát ani sám režisér.

Spojenec (2006)

Film, u kterého si až během poslední minuty vzpomenu, že jsem ho viděla před pouhými 3 lety v kině!! si lepší hodnocení nezaslouží.

Cedulky (2008)

To je taaaak rozkošné, že jsem to skoukla dvakrát za sebou :-) strašně optimistické cvičení s příjemným hudebním doprovodem.

I Love You Phillip Morris (2009)

Variace na Catch me if you can, tentokrát v rámci útěků z vězení a s jednou zajímavou překvapivou pointou. Jinak vcelku standard romantické komedie, až na to, že jde o dva kluky.

Květ pouště (2009)

Téma skvostné, zpracování již méně - škoda.