Občanský průkaz (2010)

To je přesně ten film, na který se kdykoliv znovu ráda podívám. A to je co říct, obzvlášť u českého filmu nultých let..Vřele doporučuji.

Bílá stuha (2009)

Skvělé, mrazivé, napínavé, navzdory stopáži vůbec ne zdlouhavé, bez polopatického rozuzlení. A zase jsem si po delší době prosvištěla němčinu. Takže naprostá spokojenost.

Román pro muže (2010)

Tak, jako se mi líbil Román pro ženy, líbil se mi i Román pro muže. Nebudu si na nic hrát, prostě to tak je.

Dostaň ho tam (2010)

Pár skvělých hlášek mě dostalo do kolen (Ozzy tu bude dýl než nějaká Miley Cyrus), ale jinak to taková řachanda nebyla. Spíš na začátku nahodíte takový ten připitomělý úsměv a vydrží vám až do konce filmu. Vcelku povedené.

Expendables: Postradatelní (2010)

Hmm, pán, co rád běhá v džungli a režisérem? Why not! Já mám pro tyhle blbiny asi slabost, neb jeden z prvních filmů viděných na dovozovém videu byl tuším Rudý škorpión :-)

Naprosto osvětleno (2005)

Film je ze začátku nemastný neslaný, ale jakmile se ocitneme v "české Ukrajině", začne být mnohem lépe. Nemohu hodnotit níž, protože tu hraje Eugene..a já mám pro něj odvěkou slabost :-)

Agora (2009)

Lze nejlépe vystihnout slovy - malý velký film. Určitě mnoha lidem uteče a bude to škoda.

Počátek (2010)

Kdo by si nepřál vidět zfilmovaný sen - to je meta a majstrštyk. Kdyby neexistoval Matrix a Věčný svit neposkvrněné mysli, musela bych být maximálně okouzlena a hodnotit nejvýš. Občas je mi až líto, kolik filmů mám už nakoukáno, protože srazit mě do kolen se podaří málokterému..

Seriózní muž (2009)

No...osciluji mezi 2 a 4 hvězdičkami, začátek super, pak nic, vata vata, pak to chvíli vypadalo nadějně a konec zvonec..Zlaté Fargo..