Ruo sha (1994)

jeden maniac, jedna postihnuta. tento HK CAT3 film je originalny v tom ze ukazuje nieco tak uchylne a tabu ako znasilnenie mentalne zaostalej krasky. a k tomu aj patricne nasledky. stotoznujem sa s uzivatelom Shit, Flipnic pise znovu nadsadene ale tentokrat suhlas :)

Night of the Demon (1980) odpad!

film night of the demon je strasne zly! tie zvuky su hrozne,ako neviem ktory LSD fetak robil zvukara, ale policajna sirena sa do sceny utoku yettiho proste nehodi! samozrejme skombinovana s inymi zvukmi ako napr roar roar. zli yettivoa tu utocia na ludi v lesiku a cele je to akoze retrospektivne od prezivsieho. tento film by sa dal spravit ovela ovela lepsie, ved to boli casy ked siel texasky masaker tak bi*ch please, dafuq?

Zóna smrti (2005)

HK policajny akcny noir s nemilosrdnym specialistom zabijakom ("nozikar"), tvrdym bossom a brutalnymi policajtami, ktori stracaju nadej s zacinaju brat spravodlivost do vlastnych ruk co s avsak nepaci novemu policjanemu sefovi. co vsetko vsadite do hry a co vsetko mozete v takomto suboji stratit? co sa stane ked sa zrazi 3 hviezdy?

Fu chou zhe zhi si (2010)

ak si chcete pozriet filmik kde umieraju tehotne zeny a deti (killing level: Asians) tak tento film je pre vas 3:) v zapadniarskych filmoch tehotne zeny vlastne "len" porodia do konca filmu (trochu otrepane klise, nie?) netradicny revenge story kde zistite kto stoji na ktorej strane a navyse vzhliadnete aj jeden alternativny koniec uplny suhlas s uzivatelom "Fr" a Flipnic

Ching Se (1993)

musim povedat ze v zelenom hadovi boli triky prilis primitivne aj na rok '93. gumenne hady a spol? tak to sorry... na to ze bol pribeh z Hangzhou tak som cakal aj nejake pekne scenerie z mesta. za zmienku sotji porovnat s remake o Bielom hadovi (2011)

Čaroděj a bílý had (2011)

dost dobre musim uznat. som si vcera pozrel predlohu Green Snake (1993) ale musim povedat ze tento remake bol o dost lepsi, pretoze v zelenom hadovi boli triky prilis primitivne aj na rok '93. tu to bolo super. epic battle is epic. tu niektori pisu sice ze stara je lepsia a ze nova je slaba a nic tam nie je, stare animacie, ...uplne ze wtf? akoby to pisali naopak.] je to zvlastne a ja som vahal nad novou verziou ked som videl ze to ma 57% ale dobre som urobil ze som si chcel vytvorit vlastny nazor. myslim ze keby si ludia pozri staru potom novu verziu a potom napisu koment k obom tak by to bolo lepsie.

Thriller - drsný film (1973)

fakt 65%. podla komentov niektoych som cakal ze to bude lepsie ale... ah, nist. slow motion pri finalnych strielackach to riadne pokazil. predstav si ze matrixove bitky su v slowe (nie len urcite udery). tiez by to nebolo nic moc, ze? :P

The Wizard of Gore (2007)

nie je to len horror ale aj detektivka, takze nie je len dolezita krv a efekty ale aj hovorene slovo a dejova linia. ano,je to mozno nedotiahnute ale ajtak je to mindf*ck :)) ... ktory stale neviem ako sa vlastne skoncil suhlas s: Silverluv, Twinpeaks, Bluntman. ps: o hodne lepsie ako original z 1970

Aneun yeoja (2004)

ako pise May, ide skor o dramu nez o romantiku. najviac sa mi pacila diagnostika na klinike, ten doktor bol typek :) ako sa cloveku zmeni pohlad na svet ked zisti ze uz coskoro...? prepad banky alebo ako hlavny hrdina policajnym vysetrovatelom riadne zamotal hlavy svojim zvlastnym postojom, to sa len tak nevidi. skoda ze ma film inak nechal chladneho, cakal som viac...

Sledování (1998)

Film nie je len o sledovani ale aj o koledovani :) ak si koledujete o problem tak si ho aj vykoledujete. na prvotinu fakt dobre a sam som necakal ako to skonci, prekvapive aj ked som sa snazil mat na pamati spoiler "kto koho sleduje" co mi pripomina pravidlo slasherov - znalost pravidiel vam napokon vobec nepomoze. the following ~