Dexter (2006) (seriál)

stane sa z vas zlodej ak okradnete zlodeja? a ak zabijete zabijaka? Dexter je antihrdina ktoremu proste musite fandit, pretoze tych ktorych likviduje si to proste zasluzia, no zakon je na nich prikratky. podobne ako Light Yagami z Death Note, Dexter nasleduje vyssie pravidla hry a planuje vytvorit akysi lepsi svet kde kazdy dostane to co si zasluzi.

Černá zmije - The Black Adder (1983) (série)

cim neskorsia seria tym lepsie vtipy. Adder je skvela postava, ktora navyse ukazuje ze Atkinson nie je ten priblbly nemy komediant ale aj inteligentny velmajster uskokov a politickych machinacii. Slabšie štyri

Death Note - Zápisník smrti (2006) (seriál)

chcel som si pozriet film no nastastie mi bol odporuceny original. co by si robil keby sa k Tebe dostane moc rozhodovat nad zivotom a smrtou druhych? Mozno by si sa rozbehol a o nejaky cas by ta chytili. Avsak Light Yagami rozohrava majstrovsku hru o nadvladu nad Novym svetom, ked mu do cesty postavi tajuplny "L" tak zacina ozajstny Battle of Wits. Ryuk dodava serialu skvely rozmer.

Policejní jednotka v barvách (1982) (seriál)

serial je najma pre tych, ktori miluju film Blazniva strela a chclei by vidiet viac. serial je prequelom, ktory na cele s Nielsenom pripravi riadnu show. Naj parodia na stare detektivky. jedinou chybou serialu je ze ma len 6 casti :(

Mistři hrůzy (2005) (seriál)

Imprint 5 stars, cigarette burns 5 stars, pelts 5 stars. ostatne sa mi zda ze reziseri akosi odflakli a/alebo nedotiahli , namiesto toho aby ukazali co v nich naozaj je.

Bu neng shuo de mi mi (2007)

myslim ze som sa k Secret dostal cez Anthony Wonga a veru ze som velmi dobre urobil. takyto super romanticny film som veru uz dlhu dobu nevidel. je tu on a ona, a klape im to spolu. ale ako to uz byva, tak im to nebude dlho trvat. tentokrat vsak prekazka prichadza odtial odkial by ste ju veru necakal. co je na tomto filme uzasne je to ze obaja su v umeleckej skole a obaja hraju neuveritelne na klavir. ak mate aspon trochu radi klavirnu hudbu tak budete pri tomto filme ocareni. takyto film moze prijst jedine a iba z Azie, zapad taketo nieco imho nevymysli ani o 50 rokov. The Secret. 5 stars!

Deiji (2006)

nasa hlavna hrdinka tuzi aby sa uz aj na nu usmialo stastie v laske ked tu zrazu... tajny ctitel :) moznoto znie fadne, niekto si asi povie "klasika", ale verte mi ze take priamociare to zasa nebude, a pre vase dobro vam viacej nepoviem (miestami su tu komenty kde sa prilis spoiluje na moj vkus!) 5 stars!

Tian ya hai jiao (1996)

Takeshi Kaneshiro vlastni firmicku Straty a nalezy. Tentokrat vsak ale dostane inu ponuku - najst a vratit nadej jeden zene. nemozne? challenge accepted! staci najst skotskeho namornika, ktoreho poloha je vsak neznama. a kto vie, mozno bude treba hladat az na konci sveta... bude to ale stacit?

Xiang zuo zou xiang you zou (2003)

trvalo mi vlaste 8 rokov kym sa tento film dostal ku mne a ja som nasiel co som hladal. tento film pre mna ostane navzdy srdcovou zalezitostou. Spevacka Gigi Leung a oblubeny Takeshi Kaneshiro sa strtli vo filme aby im trvalo celu vecnost kym sa napokon najdu. "Jeden z nejsilnějších romantických zážitků, které jsem v čínské tvorbě zaznamenal" (Sysel_CZ)

Ban zhi yan (1999)

po 30. rokoch je cas vratit sa domov a vybavit si ucty s 9 Drakmi. krajina uz ale nie je taka ako kedysi. kto si etse pamata na Snezneho Leoparda? mozno len par ludi a preto je infiltracia ku zdroju lahsia. co sa vlastne stalo pred 30 rokmi a musi sa uz konecne uzavriet? nuz, bude su to peniaze alebo zena... alebo...