Večeře u Noriko (2005)

asi az po hodine som prisiel na to co sa vo filme naozaj deje :) ale ked som sa do toho dostal, uz to bolo o inom. Nefunkcnsot modernej rodiny, vzajomne (ne)pochopenie, hra na rodinu mi pripomina nielen Love Exposure ale aj niektorych dnesnych 17 rocnych. 5* by som dal kebyje to o 20 min kratsie a bolo by tam menej komentov deja. otazka na zaver - si lev alebo zajac?

Láska nebeská (2003) odpad!

predvivately a nevkusny gýč, predvianočna antikristovska propaganda, ako je vlastne prezentovane kuzlo Vianoc?: batoh kondomov, to je ono! -Prci Prci X-mas edition! Vyznat lasku vydatej zene za najlepsieho priatela, to mohol jej manzela rovno zapichnut od chrbta a vziat si vdovu. Dalej vdovec hovori 10 rocnemu synovi ako by si to rad rozdal so Shifferkou, stastne a vesele synku! "Billy recognizes that Joe is the love of his life and suggests that he and Joe celebrate Christmas by getting DRUNK and watching PORN." ; "John (Martin Freeman) and Judy (Joanna Page), meet as body doubles for the SEX SCENES... the two are PERFECTLY COMFORTABLE BEING NAKED and simulating sex on-set..." (from wiki). samozrejme ze k Vianociam neodmyslitelne patri chobotnica! grc grc grc! uz dalej nemozem...

Hrdina (1997)

preco si pozriet film: boj o hodinky, krasna Valerie Chow , tvrdas Takeshi Kaneshiro, vplyv zapadu na stary Shanghai, krvavy boj podsvetia o nadvladu nad mestom, Axe gang, poprava ostrym drotom, bitka s odsekavanim ruk ako v Kill Bill, cinska verzia Happy Birthday to You, boj s horiacimi sekerami, zaverecna prestrelka a bambusove peklo. je tam proste vsetko (Asians), co ale nie kazdemu moze sadnut

Snuff 102 (2007)

je to divne zostrihane, je tam par zaujimavych napadov mucenia ktore nie su dotiahnute, inac nema vrah ktovieaku fantaziu ;) hudba je strasna, som to pocuval na 5% zvuku, mne kazila dojem miesta kde sa film odohraval, nebolo to ziadne nahravacie studio ale osamela ruina v strede lesa, tak keby to bolo bez tej zlej hudby bolo byt to snad lepsie.

Chaos (2005)

je presne "vyvrzenci pekla" ibaze to druhe reziroval Rob Zombie a je to o level lepsie. ked som rozpoznal ze ide o ten isty film (ktory je original nvm, oba su 2005) tak som si pozrel len vychytavky :) odporucam ti to iste

Akai misshitsu (heya): Kindan no ôsama geemu (1999)

zaujimavy japonsky uchylacky filmik je o tom ze su 4 hraci a hraju hru kde si kazde kolo losuju karty a jeden potom da prikaz 2 random a oni to musia nasledne splnit, treti ma pauzu. hraci vylozia kartu na stol a zacina sa hrat. davaju stale brutalnejsie prikazy, podla vlastnej volby s tym ze hocikedy sa mozes vzdat. ked ostane posledny tak vyhrava 10 milionov, takze lakava ponuka nevzdat sa :) prikazy zacinaju na nizsom lvl, no coskoro pride na osobne pomsty. komentar: Flipnic

Strange Circus: Kimjó na circus (2005)

tento film si zasluhuje oznacit za "bizardny". a myslim ze nikto by ho nevedel ani natocit okrem japoncov. su tam take veci co dokazu len oni :) takze cirkus odporucam, je to pekne zamotane, ale nakopon sa rozmota az budes cumiet ako puk. a bizar bizar bizar, japaaaaan ... tak by som to nazval (Bizare level: Asians). btw tento film som si pozrel koli reziserovi, nesklamal! suhlasim s: Flipnic, snob, Mefistofelle.

Krvavý stát (2011)

nerad spoilujem ale ked je to pre dobro druhych... kludnes mozes preskocit zaciatok, 3 kamosi sa dostanu do pasce sekty, zajmu ich a idu popravit v kostole. prestrelka, serif vola agentov. potialto si to mozes pretocit. odtial si to pozri, je tam fajn prestrelka medzi sektarmi a agentami + dozvuky. ak chces pocut nejake sektarske blaboly tak si vypocuj co hovori pastor :) skoda toho roztahaneho neforemneho zaciatku, inak to mohlo byt aj na viac ako 3 hviezdicky.