• Fantasy

Bruno (2009)

Brüno je, děti si teď zacpou uši, Pi*ovina s velkým P. Exhibicionistická kulervoucí estráda. Super, ale už nikdy víc!

Let's Dance 2 (2008) odpad!

Kdo dal víc jak hvězdu a je starší čtrnácti let, měl by preventivně zajít na vyšetření CT mozku.

Rychlý Stripes (2005)

Trefnej dabing, hudební klasik Bryan Adams. Ale jinak žádnej trysk, jen pruhovanej klus.

Tuxedo (2002)

0,3 hvězdy za krále soulu a zbytek za Lásku, tu Hewittovic.

Futurama (1999) (seriál)

Jak u animáků převážně umírám nudou (v tom lepším případě s lahví dobrého alkoholu, aby utrpení nebylo tak bolestivé. No, ani nemusí být dobrý, hlavně když oblbne mozek), tak Futurama se povedla, a to hodně. Je to hlavně díky skvěle napsaným postavám, které se nesnaží za každou cenu divákovi zalíbit a přece snadno kradou sympatie. Ťulda Fry pohodář, kozatá akční kyklopka Leela a můj největší oblíbenec ochlasta s doutníkem a prznitel všeho sexyelektrického robot Bender rule! P.S. V českým dabingu má Hermes brněnské přízvuk, to só další body nahoru.

Pravdivé lži (1994)

Akční tango puťky Jamie Lee (jo, je to kus) a Arnie "Jamese Bonda" Švarcika.

Tou qing nan nu (1997) odpad!

Týpek, slušnej kluk si chce vzít svoji dlouholetou přítelkyni, ale ona se cuká, přednost dává kariéře. Pak se jednoho dne v práci objeví nová kočka, bohyně, která světce snadno svede. Začíná tak kolotoč nevěr a lží. Bohužel, absolutně nezáživných.

Zastav a nepřežiješ 2 - Vysoké napětí (2009) odpad!

Když jsem po jedničce vyslovil přání, že by se mi líbilo ještě přitvrdit, nemyslel jsem tím, že si maj všichni šlehnout, strčit si do **** elektrodu a jít točit. S takovouhle by mohl mít Statham ve trojce třeba smrtící umělý střevní vývod. P.S. Jen pro jistotu, to byl fór! Ne, že v příštím pokračování.....

Mrtví jako já (2009) odpad!

Nuda, nuda, takové týnejdžrovské vtipkování o životě a smrti. Nemůžu si pomoct, ale při pohledu na věčně zpruzenou Ellen Muth jsem viděl ropuchu s hlasem Káji, mého spolužáka ze základní školy. Takovým světýlkem na konci jinak nezajímavého tunelu byla záverečná scéna s padajícíma lístečkama a dohlavy se deroucí song od Métisse "Boom Boom Ba".