• Fantasy

Predestination (2014)

Úplně nerozumím zdejšímu vysokému hodnocení. Průměrně inteligentní divák odhalí pointu už v půlce filmu a pak jen čeká, až se všichni vyžvaní a stane se co má se stát.

Hacker (2015)

Mannův filmový rukopis se mi hodně líbí, ale Hacker je zhovadilost těžkýho kalibru po všech stránkách.

Amazing Spider-Man 2 (2014)

Jo, jo, jo, tenhle Spajdy se rozhodně povedl. Pořád trvám na tom, že mi byla sympatičtější Raimiho dvojka Maguire & Dunst (snad i proto mě velmi potěšil závěr), ale musím uznat , že po odpuštění pár pitomostí chlapci udělali chutnej popcorn biják, s vtipem, dobrou muzikou a good feelingem. 3,5*

jOBS (2013)

Zatímco na "Kačerovi" je vidět snaha o co nejvěrnější zpodobnění Jobse, film sám o sobě je jen povrchním souhrnem některých jeho tezí.

Hobit: Bitva pěti armád (2014)

Docela solidní Hobití závěr. Nicméně děj skončí a oni to natahují ještě dalších 20 minut. Komu tím chtějí prospět? 3,5*

300: Vzestup říše (2014)

Na rozdíl od Thermopyl Murro přidal barely digitální krve a celej film proložil spoustou nadbytečných zpomalovaček. Stapleton je Janek bez charsima a ne krutopřísnej masakrózní bijec. Příšernej scénář neměla šanci zachránit ani jinak kvalitní výbava Evy Green.

96 hodin: Odplata (2012)

Jednička byla pecka. Pokračování je granátovej nesmysl, kterej je pod Neesonovu úroveň. Trojky se vyloženě děsím.