Hrdinové (2006) (seriál)

Tak slibný seriál a takové velké zklamání. Už první díl mi přišel dost nudný a otravný, a další díly už na tom byly někdy hůř a někdy líp. Dál k tomu už nemám slov a už ani nevím, jak tohle zklamání popsat, a tak jen řeknu, že "tak dobrý" seriál je pro mě velká nuda a otrava.

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

Komedie z Velké Británie je vážně něco z okolí filmů či seriálů.Ovšem sci-fi je z Velké Británie hodně velkej poděs a tragédie co si budeme povídat.Mix těch nejrůznějších žánrů mě vůbec nevadí hlavně že se bavím a u Misfits jsem se bavil náramně.Vlastně drtivá většina seriálů je především komedie s hodně černým humorem.Já osobně viděl jen první sérii a tam jsem těch nadpřirozených scén moc neviděl tak nevím co přináší druhá série.V té první sérii pro mě Misfits jako komedie působí především pilotní díl a postupně se to mění v dramatickou scifárnu která fakt stojí za to vidět.Dost slušná odpověď na Heroes na ten trapas.Kam se Heroes hrabou.Možná ubrat pár neslušných slov ve slovníku a jsou to jasní britští hrdinové.95%

M*A*S*H (1972) (seriál)

M*A*S*H je jeden z těch seriálů, u kterých jsem zpočátku čekal skvělý seriál. Nakonec z toho všeho vzešla jen nuda obsahující "nevtipné" vtipy a zábavu a mnoho dalších věcí. U některých dílů už jsem to skoro ani někdy nevydržel. Vzpomínám si, že když jsem byl ještě kluk, tak když rodiče někam chtěli odjet beze mě, tak mě dali k sousedce a ta na to pořád koukala a tak já jsem se jen nudou válel na jejích gauči s tím, že jsem si přál konec, jako u žádného jiného nudného filmu. Hodně velký podprůměr a jeden z nejprůměrnějších seriálů co znám. Nesedlo mi to jako klukovi, nesedlo mi to ani dnes.

Happy Tree Friends (2006) (seriál)

Perfektní animace, krásné brutální scény, roztomilá zvířátka, 89%.

Tohle je Sparta! (2008)

Nevím co z těch filmů budou mít, ale vím že Jason Friedberg a Aaron Seltzer jen prachy protože jim o nic jiného nejde.Vypadá to že jim je docela jedno zda se to lidem bude líbit nebo ne hlavně že budou money.Měli by si uvědomit že si jen oni kazí reputaci.A je vidět že jsou dost ubozí a trapní a že neumí natočit normální film.Tohle to dává najevo.Tohle není Sparta.Tohle je debilita která má do Sparty hodně daleko.20%

Buldozer (1978)

Klasická zábavná komedie s Budym který tentokrát jel sólo.Prostě nádhera ani už nevím co k tomu dodat.Asi jen to že ať už Terry a Budy jedou sólo nebo duo tak či tak to je skvělé no a Buildozer a i mnoho jiných jejich filmů to dává jasně najevo.Taky aby ne.100%

Vím, cos dělal v pátek (2009) (pořad) odpad!

Další nesmyslná televizní show.Občas se mi už zdá že už ani nevíme co natočit nebo vymyslet a tak se radši zase ztrapnit nějakou blbostí.Proč ne že ano.Pokud se nemáte na co koukat tak si radši se nekoukejte na toto pokud nechcete mít zkažený večer.0%

Hannah Montana (2009) odpad!

Nevím proč se rozhodli natočit i film, ale v okolí lidí kolem věku pět až šestnáct let to má úspěch ta proč vlastně nenatočit i film že ano.Opět jsem měl dost a vždy, když myslím na tento odpad tak si jen pokládám otázku: Proč jse mse rozhodl shlédnout i film?1%

Hannah Montana (2006) (seriál) odpad!

Naprosto nesmyslný seriál pro teenagery.Kdyby nebyly děti tak asi to je ten nejhorší seriál světa.Doporučuji neukazovat na svět a nechat ho tam kam patří.Disney Channel.Program odpadů(skoro všech).2%

Aféry (2011) (seriál)

Ubohej seriál který nezná hranice.Jedna hvězdička za seriál dvě za herecký výkon.31%