Malá Velká Británie (2003) (seriál)

Tímto seriálem to asi tak nějak vypadá že na co Velká Británie šáhne svoji božskou, komediální, humornou a satiristickou zlatou rukou tak z toho je rázem prostě skvělý seriál či komedie.Už některé ty názvy určitých britských filmů či komedií mě dostávají a tento seriál je jejím velkým příkladem.Seriál kde většinu hlavní postav tvoří jen dva neznámí komici je vážně skvělý a ani mě už nenapadá co k britským komediálním seriálům dodat.Přesto že to vypadá jako hovadina je to prostě skvělé a to je na tom to dobré.Ty britské seriály mají jako postavy mentály a to právě dává všemu tu pravou šťávu a Malá Velká Británie je jejím velkým příkladem.

Ajťáci (2006) (seriál)

Nejsem zrovna moc zvyklý sledovat britské sitcomy, protože Amerika už totálně ovládla všechny filmografie.A proto, když se kouknu na britský sitcom či seriál příjde mi to trošku jiné.Ty americké filmy, seriály, sitcomy či jiné fénomény dvacátého století až současnost mi tak zblbly hlavu že prostě na to nejsem zvyklý.Ale je to skvělé.It Crowd je takový starší bratr dost skvělého amerického seriálu The Big Bang Theory a bohužel zřejmý remake TBBT byl pro mě lepší než právě toto, ale i tak je to skvělé i když to zrovna není to úplně nejlepší od Velké Británie.89%

Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál)

Typický český seriál.Nepovedený, trapný pořád to samé nic nového občas zajímavé.Já osobně jsem tomuto seriálu věnoval hodně dlouhou dobu pozornost to už však skončilo.České seriály jsou poslední dobou fakt otřesné a při tom se dá bez problému natočit dobrej seriál.Stačí jen chtít.Ovšem u tohoto seriálu se moc tvůrci a režiséři hlavu nedělali.20%

Vraždy v Midsomeru (1997) (seriál)

Skvělý celovečerní seriál který je dobře zajímavý a poněkud strašidelná atmosféra a to se mi líbí.Ani nevím proč dělají tak dlouhé epizody a možná taky proto to nemá mé pětihvězdičkové hodnocení, ale i tak to je dobrý seriál.Konečně jednou taky krimi seriál z Velké Británie který se fakt povedl.Kam se hrabou americké CSI.80%

Přešlapy (2009) (seriál)

Přešlapy vypadaly hodně slibně a ta první série se mi moc líbila.Docela dobří herci a docela dobrý seriál.Bohužel je jen škoda že seriálu mé sledování vydrželo asi jen jednu a půl série, protože čím více dílů tím se mi to méně začalo líbit.Sledovat se to dá v klidu a rozhodně na český seriál je to dost dobré, ale nic extra to fakt není.50%

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Pohlreich je možná nesympatický a řada lidí si jen myslí, že umí jen nadávat a buzerovat. Ale má pravdu, navíc chtěli ho a tak ho mají mít, tak ať si nestěžují. Navíc já ho mám docela rád! A Ten pořad mám taky rád. Určitě nejlepší kuchařský pořad a také jeden z nejlepších českých pořadů vůbec.

Pod povrchem (2000)

Čekal jsem trošku jiný příběh.Čekal jsem spíše takovou duchařinu a nakonec se z Harrisona Forda zrodí psychopat který chce zabít Michele Pfeiffer.Docela překvapivý zvrat tohoto filmu s takovou mrtvou atmosférou při které běhá mráz po zádech.Robert Zemeckis a horory to nejde moc dohromady, ale natočil docela dobrý spíše mysteriózní thriller než horor.Mě se to docela hodně líbilo.70%

menZONE (2012) (pořad)

Na tento pořad jsem se docela těšil, vypadal zajímavě a byl jsem zvědav co z toho bude.První dva díly byly skvělé ovšem poté to šlo stále z kopce.Vlastně ani nevím k čemu ten pořad je.Jen další zbytečná bláznivá reality show se sprostejma mladíkama se kterou se naše země opět ztrapnila.40%

Lovecká sezóna (2006)

Perfektní animák o zvířátkách z lesa.Nic tomu nechybělo a vůbec jsem se nenudil.Výborná zábava i krásná animace a skvělá režie.Jednou také trošku bláznivý animák z krásných horských oblastí.89%

Tučňáci z Madagaskaru: Vánoční mise (2005)

Docela skvělý krátkometrážní film o tučňákách ze skvělého animáku Madagaskar.Vánoční speciály u čehokoliv miluju a toto se mi moc líbilo nic tomu nechybělo ožná moc krátké, ale dobré.89%