Castle na zabití (2009) (seriál)

Slušnej kriminální seriál s dobrým humorem a docela sympatickou hereckou dvojkou.Docela zase jednou konečně slušný nápad.Spisovatel se dostane do kriminálky a začne vyšetřovat s krásnou, mladou a sympatickou vyšetřovatelkou a ještě k tomu o ní začne psát knihu.Nakonec se do příběhu dostane starostlivá maminka a milá dceruška a ty to ještě pořádně opepří a seriál dostává pořádný šmrnc.89%

Flynn Carsen 3: Jidášův kalich (2008) (TV film)

Slušné zakončení slušné dobrodružné série.Flynn tentokrát na dovolené a na rande s upírkama a s troškou adrenalinu a opět začíná boj o život.Ani trojka mě nezklamala a snad byla z celé trilogie nejlepší.89%

Flynn Carsen 2: Návrat do dolů krále Šalamouna (2006) (TV film)

Náš mladý dobrodruch Flynn se znovu vrací do akce a znovu v dobrém dobrodružném filmu.Trošku slabší než jednička, ale pořád dobré se spoustou adrenalinu a s parťačkou protentokrát trošku chytřejší než on samotný.85%

Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu (2004) (TV film)

Další dobrodruh hrdina v dost slušném dobrodružném filmu.Film jsem už párkrát viděl a moc se mi to líbilo.Pořádná porce adrenalinu a boj o život při hledání kopí osudu a z toho se stává bezvadnej dobrodružnej film.89%

Veterán (2012)

Dany Trejo v solidním akčňáku a v roli drsňáka.V tom případě by název snad každého jeho filmu měl mít název Bad Ass protože všude a nejen zde hraje solidního borce bez hranic.Jen s tím rozdílem že zde je zase o pár let starší a má trošku větší bradku.Ale kondice stále na perfektní urovni v dobrém akčním filmu.I když to zrovna na Machete má daleko.80%

Jackass 2 (2006)

Mám rád takové film, kde jsou taková videa obsahující takhle šílené kousky. Navíc v komediálním podání. Pro Jackass mám slabost hned po tomto dílu. Vlastně ještě nedávno jsem o nich nevěděl skoro nic. Opravdu perfektní a šílená komedie, u které jsem se fakt pobavil... až na tu babičku, co dělala děvku a sraní do barbie domečku :-).

Tatry krásné, Tatry mé (2012)

Nic moc.Dokument o Tatrách kde je hlavní postava blázen nebo lépe řečeno snílek který se ze všech sil usiluje udělat ze Slovenských Tater Tatry České a pro tuto věc by se i klidně zabil.No není to blázen?Troška humoru, troška vážných a i dojemných scén ovšem celá ta půl hodina mě moc nezaujala a proto dávám 40%.Docela škoda že můj jubilejní třístý komentář vyšel zrovna na tohle.Ale co se dá dělat.

Coach Carter (2005)

Basketbal si vždycky rád zahraju a sporty které rád hraju a poté vidím nějaký film tak je to pro mě perfektní podívaná.Coach Carter je dojemný sportovní film o basketbalu.Viděl jsem ho snad třikrát a bylo to nedávno.Vždy se na to moc rád podívám a vždy se u toho skvěle bavím.Neznámí herci předváděli skvělé výkony a Samuel L. Jackson mě v tomto snímku fakt dostal.Dokonalost sama.100%

Hellboy (2004)

Červená znamená stát!

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Je teda fakt že sitcomy z USA jsou fakt dobré a neznám snad žádnou vyjímku.A od Chucka Lorreho to jsou snad mé nejdoporučenější seriály ze všech.Touhle skvělou zábavou s Charliem Sheenem to začalo a dorazil to seriál plný nenormálních lidí(fyziků) teorii velkého třesku.Prostě nádhera.89%