Game Story (2024) (seriál)

Absolutně promarněná příležitost udělat kvalitní dokument o české videoherní scéně, která, ruku na srdce, je daleko zajímavější a ÚSPĚŠNĚJŠÍ, než náš filmový průmysl. 10 epizod po 15 minutách? Absolutně odfláknuté legendární projekty od časopisů po konkrétní hry… Velmi, velmi špatně uchopené a zpracované. Škoda

Duna: Část druhá (2024)

Lawrence z Arábie - scifi verze.  Vizuál i audio jsou umělecký dílo, boží!

Scavengers Reign (2023) (seriál)

Planeta plná predátorů a parazitů, ze které se snaží hrstka přeživších dostat... Místy až psychedelický zážitek, ze kterýho mi bylo kolikrát úzko. Ale nedokázal jsem se odtrhnout, tohle vás chytne a nepustí...

Agent (2022) (pořad)

Já vám nevím, tohle je docela nuda. Casting zajímavej, ale to je tak vše. Produkce tak okatě zasahovala do soutěže, že snad nikdo nemůže věřit že tohle je nějaká “reality show”. Každej splněnej úkol skončil vteřinu před koncem, všechno strašně pocukrovaný… Prostě meh.

Sandman (2022) (seriál)

Sandman je jeden z těch příběhů, u kterých jsem si myslel že jsou nezfilmovatelný. A ejhle, dostali jsme parádní adaptaci, která dává hlavu a patu, a ani mi nevadí že pod tlakem dnešní doby z Luciuse a Konstantina udělali ženský, nebo z Corinthiana teplouše.

MOST! (2019) (seriál)

Konečně zase něco, co má pořádný koule!

Kancl (2014) (seriál)

Já, jakožto fanda UK originálu nemůžu jinak. Čekal jsem že to bude Kancl, ale opravdu jsem nečekal, že to bude Office přeložený do češtiny. Herci jsou až na Koptu příšerný, vtipy v češtině nevyniknou tak jako v angličtině a trapnost seriálu pro mě není v úmyslu být trapný, ale v tom že jen sprostě doslova okopírovali originál. 1* za Koptu.

Scott Pilgrim proti zbytku světa (2010) odpad!

Jedna z největších příšerností s nejodpornějším zjevem co jsem ve filmu kdy viděl jménem Michael Cera, a to jsem fanda emzáckejch scifi. Nezvládl jsem to, nedokoukal jsem to do konce, protože mě přítomnost tohohle individua odpuzuje o fous víc jak Garfield ve Spidermanovi! Tfuj

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Tak hele, tomu bratrovi bych do tlustejch nenadával. Možná je trochu větší ale co si má negr počít když je Samojec.