Šmoulové: Zapomenutá vesnice (2017)

Zaměřeno přísně na malé diváky, jenž jsou spokojeni a pár drobtů rodičům to nespraví. Co překvapí, je soundtrack o třídu lepší než celý film a podařená animace.

Equalizer (2014)

Profizabiják na odpočinku se z dobrého srdce zastane slabších. Ale proč kvalitní akce je ubita pasážemi jak z Kamaráda do deště? Promarněná příležitost.

Otec prasátek (2006) (TV film)

Animačně kostýmové orgie pohřbené infantilní režií s přemírou naivního surrealismu.

Za každou cenu (2016)

Béčkový film o bratrech ve zbrani, místy táhlý a bezútěšní jak zaběry Texasu, jindy charismatický a přímočarý.

Captain America: Občanská válka (2016)

Spektakulární blbost plná umělých efektů a dlouhých morálních canců. Kde je vtip, překvapení, příběh? Kde je kvalitn Avengar?

John Wick 2 (2017)

Že by nový kultovní akčňák? Lepší než jednička, spousta profi headshotů, málo konverzace a o to víc akce. Pár hluchých míst člověk přežije a křivochůze Reevese zvláštně doplňuje jeho zabijácký výkon.

Příchozí (2016)

Zajímavé jen při náladě už se podívat, o čem že to lidí mluví. Ale praxe je nudnější a po filmu mám pocit, že to vlastně byla blbost. Nízkorozpočté dilema se projevilo a víc si užít hlavnožce by zvedlo úroveň a finální resumé.

Kdyby stěny mohly mluvit! (2011) (seriál)

Viden dil o koupelnach a bylo to jak edukativni, tak zajimave se sympatickou Worsleyovou.

Tenkrát v Americe (1984)

Nadčasovost, De Niro, syrovost a přání vidět více filmů tohoto ražení. Ve zkratce napsáno.

Konečně doma (2015)

Vhodné a zcela zaměřené na dětí nižšího věku. Mě bavil hlavně konec - doják (který prostě amíci umí). Jinak průměr.