Orel Eddie (2016)

Jak z prvoplánového příběhu o tvrdohlavém blbovi udělat zajímavý artefakt sportu z dolního konce výsledkové listiny. Jakcman velmi solidně zahrál opilce s dobrým srdcem a Egerton si pomohl brýlemi...

Kolonie (2015)

Start strašný se přemění v docela dobře zvládnuté zajatecké drama a ukážu tvář fanatismu, i když velmi lehce, aby náhodou diváka nepobouřil. Takže dobrý film (nepočítáme-li počátek a úplný konec) zabíjí povrchnost a místy umělé herectví Watson.

Jack Strong (2014)

Zajímavé a dobově nepěkné, jenže chyběla troška k zapamatování delšímu než pár dnů. Kulisy a aranž velmi slušné, výkon ne špatný, ale pořád tam něco chybí a ten pocit nezmizel ani po filmu.

Ztraceni v Mnichově (2015)

Vnímáme film, začínájící nadprůměrně s očekáváním, posléze lehce sklouzne do kvality průměrné a střih, jsme v reality show kvality podprůměrné a pak ... Takhle ne, pane Zelenka, méně houbiček.

Pustina (2016) (seriál)

Velké očekávání, velká slova a oblíbený Dušek. Výsledek je rozpačitý, až slabší.

Domek z karet (2013) (seriál)

Bez plýtvání slovy - propracované, leč umělé.

Čtvrtá hvězda (2014) (seriál)

Obsazení nadprůměr a když tomu dá člověk trošku čas, tak se pobaví na úrovni televizní zábavy s horního ranku. Sic herci zapojují své profláklé pózy, ale seriál tím netrpí a pomalu jsi jde za svým = být lepší než průměr.

Než jsem tě poznala (2016)

Žánr Nedotknutelných se rozrůstá a "Me before you" je zdárný následovník, leč ne konkurent. Vidíme zde již použité prvky ze zpřízněných filmů, přesto posloucháme stejnou písničku o prolomení ledu a naději. Film je spíše průměrný, ale díky konci, hercům a i druhý den přetrvávajícímu pozitivnímu pocitu dám za čtyři hvězdy.

Bourneův odkaz (2012)

Solidní, ale Rennerovi roli nějak nevěřím..