Warrior (2011)

Nick Noltovi Oscara, Tomovi Hardymu Oscara, réžii Oscara, filmu Oscara, upratovačke Oscara, klietke Oscara...Úžasný, vynikajúci, neuveriteľný snímok!!!

A-Team: Poslední mise (2010)

Pôvodne som chcel dať 4*, ale za takúto akčnú dávku musím pridať ešte jednu :) Aspoň viem, že môžem pilotovať tank :D

Courage the Cowardly Dog (1999) (seriál)

TOP rozprávka môjho detstva. Ksichty Courage, keď sa bál sú proste na nezaplatenie :)

Vyměřený čas (2011)

Musím sa priznať, že som Niccolovi zhltol čas aj s navijakom :)

Frasier (1993) (seriál)

Neuveriteľný seriál. Neviem či ešte podobný uvidím. Inteligentný humor, ktorý je dosť často založený na dvojzmysloch a vzájomnom nepochopení sa. Všetky tie psychiatrické úvahy alebo snobské priority a debaty dvoch bratov Frasiera a Nilesa o operách, víne, vyššej spoločnosti, na ktoré má ich otec Martin vlastný názor, mi budú veľmi chýbať. Zdarne týmto trom sekunduje príjemná fyzioterapeutka z Manchestru Daphne, Frasierová produkčná Roz alebo super extra úžasný pes Eddie. U tohto Jack Russela mám pocit, akoby chápal úplne všetko. Až sa čudujem, že im neišiel sem-tam nakúpiť alebo, že nevaril :) Po nejakej dobe si to určite pozriem ešte raz. Najlepší seriál, aký som doteraz videl :)

Modrý samet (1986)

Začiatok s pomalým rozjazdom, ale potom sa to rozbehlo parádne. Úžasný Hopper vo svojej životnej úlohe(keď nerátam Bezstarostnú jazdu). Nepáčila sa mi jedna vec-Ako Jeffrey povedal, že Heineken je najlepšie pivo, ale som rád, že mu Frank vysvetlil, že je to sračka :)

Pánská jízda (1984)

Síce zbytočne natiahnutá minutáž, ale dobrá komédia s častými trefnými hláškami :)

Diktátor (2012)

Odrezaná hlava Morgana Freemana, hovno zabijak, oceľové dildo, Japonec získavajúci do svojej zbierky hercov, Lincolnov tunel a trefné prirovnania(urážky). Pri Brunovi som asi až veľmi kritický, tak pri Aladeenovi nebudem. Samozrejme Cohen chce byť vtipný každou vetou, ale to k nemu patrí a ja mu dám خمس نجوم a nezoberiem ani jednu. :)

Lovci pokladů: Kniha tajemství (2007)

Keďže ma takéto filmy vždy fascinovali, tak mi absolútne nevadí, že je to vlastne rozprávka, že Ben si v pohode unesie prezidenta a prechádza sa po jeho pracovni aj po sídle kráľovnej :)

Lovci pokladů (2004)

Keďže ma takéto filmy vždy fascinovali, tak mi absolútne nevadí, že je to vlastne rozprávka, že Ben nájde indíciu aj v múre kostola a že prežije všetko ako Terminátor :)