• Krátkometrážní

Meky (2020)

💔

Čas zabíjet (1996)

Fantastický film. Napínavý príbeh so šialeným pretlakom výborných hercov s fantastickými výkonmi pred kamerou. Poslednú hviezdu však u mňa zráža finále po silnej záverečnej reči. Ťažko pochopiť že o rok neskôr prišiel Joel Schumacher s tým komixovým výmľaskom.

Storage 24 (2012)

A to ani po tom záverečnom prekvápku nikto neštekne? :) To sú mi veci..

Dětská hra 2 (1990)

O mnoho viac akcie a pôvabnejšie masky, no chýba ten jedničkovský šmrnc.

Hellraiser (1987)

Skvelá depresívna "lynčovská" scifi-hororová moderna. Vyšpekulovaná pointa, dokonalé masky.

Krueger (A Tale from Elm Street) (2011) odpad!

HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS HUMUS misia splnená

Zlo (2012)

Pre nás slovákov umocňuje autentickosť samozrejme slovenský jazyk. Film je veľmi podarený! Vadilo mi akurát, že nás chystá na obrovskú finálovú jazdu, ktorá prirodzene nepríde. Pol hodina výborný rozjazd, druhá nepostráda atmosféru a posledná tápa v nápade. Solídny zjav na domácej scéne. Čo tam po tom, že je to falzifikát!?

Mother's Day (2010)

Ustrážený sadistický thriller a pre mňa veľké prekvapenie. Nabitý scenár ponúka dramatickú a napätú dravosť, to všetko s výbornými hereckými výkonmi. Hviezičku uberá nepochopiteľné záverečné klišé.