Černé zrcadlo - Série 1 (2011) (série)

Desivá realita sveta, žiadne výhľady do budúcnosti...až sa mi chce napísať,že asteroid ktorý by zničil Zem vítam...ľúto by mi bolo len zvierat. K téme je aj kniha : Spev drozda.

Případ SK1 (2014)

Ani nudný ani uťahaný, prípad na ktorom pracovali policajti by duševne " zabil " aj slona....psychicky náročný hon na sériového vraha mladých žien podľa skutočných udalosti. Podobný Zodiacu ale je v tom viacej sĺz, krvi, šedivých vlasov a menej farby...natočené zručne a zahrané bez väčších chýb. ....temné a neslávne....

Můj pes Skip (2000)

Nebojím sa umrieť, bojím sa zabíjať.

The Woodsman (2004)

Silný a uveriteľný film v ktorom jednoznačne exceluje výkon Kevina Bacona a jeho dokonalej manželky.

Doktor Smrt (2010) (TV film)

Ak by sme skutočne žili v slobodnom svete bolo by právo nielen na život ale aj právo na smrť. Skutočne je to celé len obrovský biznis kedy milióny starých a bezvládnych ľudí za živa umiera. Odkaz pre noctambule...ak chce chorý človek umrieť tak o tom rozhodne on...

Muž z Londýna (1974)

Pomerne vtipná komédia o rozdieloch medzi západným a socialistickým zlodejom...po roku 1989 sme západ dobehli a aj predbehli..žiaľ...tupci ako Segrestor a spol vedia kokot.

Práskač (1998) (TV film)

Ultra-lacné a nielen výpravou ale aj námetom, réžiou a hlavne zápletky a dialógmi.

Schneider vs. Bax (2015)

Originálne a vtipné dejové zvraty ma dostali..rovnako ako herecké výkony a špičková kamera.

Pustina (2016) (seriál)

Od prvej sekundy úvodnej znelky prvého dielu som cítil,že toto bude to pravé orechové pre mňa ! Nesklamalo ! naopak...od vizuálu beznádeje a depresie až po kvalitný výber hercov ( až na Stankeho ) Dokonalá hudobná stopa...uveriteľné herecké výkony ( Stivínová, Dušek, Noha ) trefná dĺžka jednotlivých epizód, sonda do rozvrátenej spoločnosti navyše zasiahnutou dvomi udalosťami: Miestne referendum a vražda mladého dievčaťa. Dokonalý mix v ktorom sa nestrácajú autori a ani divák. Dospelý, realistický seriál aké by sa v CZ a SK mohli točiť miesto farebných tupých sračiek zbavených reality !

Jak básníci čekají na zázrak (2016)

Dobre....nebolo to až tak zlé ako som sa obával ale už stačilo...takto sa ešte pomerne dôstojne rozlúčili.