WikiLeaks (2013) odpad!

Totálne mimo fraška ktorá z danou témou nemá nič spoločné.

Klukanda (2011)

Krásna sonda do detskej duše za účastí špičkových hercov.

Cestovatel (2007) (seriál)

Nezáživný mix logických chýb a milióna časových paradoxov v dosť nudnom a neživom prevedení.

Humr (2015)

Bál som sa porozumieť.

Zánik Empire Falls (2005) (TV film)

Emocionálna sonda do života ľudí v malom meste, vynikajúce obsadenie. Varujem pred českým dabingom !

Dým bramborové natě (1976)

Len málo hercov dokáže hrať tým,že v podstate " nehrá " a len prose na plátne existuje...pán herec Hrušinský je majster tichého, úsporného prejavu v ktorom veľkú rolu hrajú oči a mlčanie.

Warcraft: První střet (2016)

Môžem povedať,že spokojnosť, Diváci sa delia na tri skupiny, prví čo poznajú lore z hernej predlohy ( napr ja ) druhí sú ktorím nič nehovorí svet Warcraftu a budú dosť zmätený, a tretia skupinka ktorej je to jedno a idú proste na veľký letný blockbuster, nasadia si ! potápačské okuliare ! a budú tam slastne krochkať čo to za pecanu vidia... Udivuje ma ako často film porovnávajú s World of Warcraftom veľkou kráľovnou na poli MMO RPG....príbeh filmu sa totižto odohráva dávno pred príbehom WoWka, a preto hlášky nehrám WoW kašlem na film sú ..divné. Samotné spracovanie filmu je pomerne dobré..dosť mi vadil ten disney look ktorý bol na môj vkus predsa len trošku viac farebný ale uznávam,že Warcraft je tak trošku pre mladšiu generáciu...efekty sú proste na jednotku s hviezdičkou, milióny detailov ktoré si všimne človek ktorý je trošku poznačený svetom Warcraftu ( murloc ) ...stále sa niečo deje..akcia je permanentná a ku koncu trošku stráca dych ale za seba hovorím,že je to prvá herná adaptácia do sveta filmu ktorá sa vydarila. Po pravde teším sa na dvojku keďže pôjde zrejme o život Thralla. Ako hráč za hordu som spokojný ako bola ich brutálna priam živočíšna povaha zobrazená....nesedeli mi veľmi tie aliančné metrosexuálne postavičky ktoré vyzerali ako deti..nič v zlom...for the horde !!!

Já, Olga Hepnarová (2016)

Vysoko kvalitný snímok ktorému nie je čo vytknúť..čiernobiele spracovanie, kamera, dlhé tiché nájazdy kamery a strihs priam zahmleným objektívom sú atmosferické kedy akoby bol svet z perspektívy osamelej a stratenej Olgy Hepnarovej. Bez hudby, bez účelovej emócie...samotný akt zločinu je bravúrne natočený ! Herecký výkon poľskej herečky nemá ani zmysel komentovať...jedným slovom sa vžila do človeka ktorý stratil všetko...ktorého zlomil život a ktorý sa rozhodol spraviť to čo spravil.

Tajemství jejich očí (2015)

Krajne dlhý, nudný a ničím výrazný thriller o pomste ktorá trvala dlho..predlho...a vlieklo sa to...

Děda je lotr (2016) odpad!

Smutné vidieť kedysi veľkého herca sa strápňovať v tak fekálne nízkej močovke...pozrel som sotva 40 minút a muselo to preč z bytu.