Teorie tygra (2016)

Trošku "vyspelejšia " verzia Vratných lahví.

Simon Birch (1998)

film na ktorý by sa pozrel aj Forrest Gump.

Až tam nezbyl žádný (2015) (seriál)

Atmosféra malej knižky od kráľovnej detektívky, bola do posledného tmavého kúta opusteného domu prenesená dôsledne do tejto mini série ! Doporučujem !

Vstupte (1975)

Plný počet geniálnemu hercovi Walterovi Matthausovi za jeho nad oscarového mizantropa par excellence !!!

Orel Eddie (2016)

Nech Eddie skočil akokoľvek ďaleko, určite si ho obľúbite :)

Odpojit (2012)

Jediná cesta ako nespadnúť do " pekla " je byť " offline " ! ! ! film len opisuje dnešok...zrovna dnes som bol v jednej čakárni u doktora...8 ľudí...7 ľudí čumelo do mobilov / tabletov...ja jediný som mal v ruke knihu...

Stranger Things (2016) (seriál)

80.roky ? deti ako kamaráti ? dračí doupe ? nikde internet a mobily ? príbeh ako z pera Stephena Kinga ? tak toto je všetko v tomto skvelom seriály vrchovato...je to namiešané s dokonalým citom pre atmosféru, správnym klišé typu - B a perfektnou výpravou do rokov 1980+ !!! ani na chvíľku si nepomyslíte,že by to bolo natočené teraz...ukážkový príklad toho ako sa to robí...pre znalcov milión a jeden odkaz na Poltergeistov, Jaws, Evil Dead, Thing, Aliens a všetky tie " sračky " čo píše Stephen King v balení AAA+ !!!

Daleko do nebe (2002)

Zbytočný film ktorý má dokonalú výpravu a skvelú kameru, z obrazu priam dýcha atmosféra 50 rokov.

Únos Freddy Heinekena (2015)

Nebolo to až také zlé a síce mal Hopkins minimum priestoru tak jeho stopa na filme je silná.