Dobrý ročník (2006)

Provance, víno a božská Marion. To jako základ naprosto stačí. Příjemné tempo převážně v komediálním stylu naprosto vyhovuje, je to svěží, vtípky spíše kontinentálního ražení jsou skvělou volbou.

Podivuhodný případ Benjamina Buttona (2008)

Úžasný příběh který vás připoutá, dojme, rozesměje, nadchne ale na konci si řeknete kde ten Fincher udělal tu malou chybu? Trochu to přehnal s útokem na Akademii typu "mám tu velkofilm s filozofickým námětem a mystikou jako přílohu, kde mám sošku?" a přepálenou kamerou která sice nejdřív naladí atmosféru 30. let ale později už mi lezla krkem. Hipster instagram filtr hadr. Ale vysokou kvalitu to určitě má. A konec? Jenom zasněné ACH.

Jurský park (1993)

Ta fascinace když jsem to poprvé viděl. Nezapomenu. Ale až teď ocením že Jeff Goldblum je prostě třída. Ani T-Rex ho nezastaví!

Tamara Drewe (2010)

Dobrá věc s ukvapeným koncem, neuvěřitelnou Gemmou, šílenýma patnáckama a stádem krav. Komedie to rozhodně není, spíš lehčí vztahová věc s pár úsměvnými momenty. Když jsem koukal na hodnocení a pak si to pustil tak jsem zase nechápal.

Bitva o Passchendaele (2008)

Někde jsem četl že Caroline Dhavernas má nejkrásnější oči v Kanadě. Pak se nedivím že Gross pak dělá takový kraviny jaký tam dělá. Ať už na plátně nebo za kamerou.

Princ z Persie: Písky času (2010)

Je to odvar Prince ale co... já se bavil ikdyž u Gyllenhaalů víc talentu pobrala ségra a někde těch 200 mega není ani vidět. Nevím proč ale vtáhlo mě to. Asi za to může Gemma. Achjo.

On je fakt boží! (2008)

Americká love story co se tváří jako ryze Britská komedie? Tak fajn. Jenom těch ofinek mohlo být míň! Prosím! Napůl hipster soundtrack ale docela sednul.

Bastardi (2010)

Na odpad to není, na víc taky ne. Jedna hvězda za celkem zajímavé téma které je ale naprosto utopené.

Nejpodivnější planety (2009) (TV film)

Náhodou jsem na to narazil na National Geographic a jen jsem neuvěřitelně koukal jak mě přikovalo k obrazovce. Lehce stravitelná a přitom hodně objemná věc.