• Krátkometrážní

Soukromé pasti (2008) (seriál)

Jedna hvězdička za to, že se Nova pouští (pravda, neúspěšně) do alespoň z dálky sofistikovaně vyhlížejícího seriálu. Mediální masáž tomuto seriálu spíše neprospěla, pouze s výjimkou dílu o zneužívání, což samo o sobě je zvěrstvem pokud je to prezentováno v "zaručeně čerstvé zprávě" v Televizních novinách, shodou okolností pět minut před seriálem. Kdy se televize Nova aspoň trochu zamyslí nad tím kam to vede?

Doba ledová (2002)

Tam, odkud pocházím, se tento film pouští když se všichni zkouří marihuanou.

Unplugged (1989) (seriál)

Hodnotím především vystoupení Boba Dylana.

Eso (1994) (pořad) odpad!

Jak může mít kdokoliv nad 13 let motivaci se na to dívat? To není o hudbě, je to o penězích a reklamě.

Volejte řediteli (1994) (pořad) odpad!

Totální sranec!!! A Volejte Novu, následovník, ještě větší sranec!!! Celkově je to nesmírně hutná sračka, která nemá v televizi co dělat.

Haf! (1989) (seriál)

Jestli někoho překvapuje moje hodnocení a jestli si pokládá otázku jak to, že se na tento dětský (a upřímně celkem dost příšerný) seriál dívám, odpovím jednoduše. V době mezi sedmou a osmou hodinou večerní mám jen tři možnosti na co se v televizi u večeře dívat, na ČT1, ČT2 a Novu (Primu nechytám páč bydlím v dolině kam její signál nesahá). Na Nově jsou Televizní noviny, takže NE. Na ČT1 jsou už sice dobré zprávy, ale mě stejně nezajímají jiné než z kultury a na ty se můžu kouknout kdykoliv, takže vitězem je: ČT2. A jelikož na podzim a zimu 2008 dávali právě Haf!, tak jsem se na to díval a krásně a bez jakéhokoliv rozčilování jsem se najedl. Takže.

Vážený Leonide Iljiči (2008) (TV film)

Dokument o tom jak je spravedlnost někdy až moc slepá a jak se někdy neumíme vyrovnat s naší minulostí.

Česko hledá SuperStar (2004) (pořad)

Jediné plus to má, je aspoň nějaká pravděpodobnost, že by se nějaký talent našel. Ale k čemu? Vždyť je to bezcenný pop.

Šílení (2005)

Jan Tříska je ohromně přesvědčivý.