Milý Johne (2010)

Horší obsah na profilu filmu csfd jsem neviděl. V podstatě jsou správné jen informace, že se potkali a lidi, co v tom figurují, vše ostatní je autorem popisu zcela nepochopeno.

Armáda temnot (1992) odpad!

něco tak nudnýho jsem nikdy neviděl

Pařba ve Vegas (2009)

"What´s that, snake skin ???" "It´s used comdom you idiot"

Divoké kočky (2000)

sednout, vypnout, nepřemýšlet, relaxovat

Star Trek (2009)

bez delšího komentáře => "Strhující, fantastické, úžasné". Dávám 7 hvězd :) (fanda ST)

Austrálie (2008)

Luhrmann každým coulem po vizuální stránce. Jako bych koukal na moulin rouge v australském prostředí. už jen přílet Nicol do Darwinu a pohled z okýnka a hned mi bylo jasné, že už jsem něco takového viděl v mg. První část filmu na výbornou, druhá část dobrá, ale roztahaná. Ale výsledný efekt je na 5*

Divoška (2008)

nějak mě to dostalo :) je to hezké, nablblé, chytlavé. Můžu jenom doporučit, báječný lehký film po těžkém obědě :)

Hříšný tanec (1987)

teď nedávno vyšel Dirty Dancin´ na dvd a byl to "sakra" nejlepší počin vydavatelů. Zavzpomínal jsem na dobu, kdy hříšný tanec byl absolutním hitem. Provrtěl jsem zadkem celý film, pustil si několikrát scénu "Baby nebude sedět v rohu", nabil se energií, zkrátka mi vlil do žil krásný 80.léta. Jennifer Gray byla fantastická, její krásný úsměv, v té době 17tileté dívky, prostě uměl čarovat, BYLA PROSTĚ KRÁSNÁ, NAIVNĚ KŘEHKÁ. Asi jsem romantik každým coulem. Patrik předvedl svůj standartně skvělý taneční výkon, který ho prostě proslavil. Když jsem viděl hříšňák 2, udělali dobrou investici dát tam znovu Patrika, ikdyž film už sám osobně se nedal srovnoat s tak vysokou laťkou jedničky. Ikdyž prakticky zkopírovali děj, něco tam chybělo z jedničky. Kubánské rytmy ale vše zachránili a výkon Diega Luny byl také obdivuhodný. Dávám hříšňáku jedna 100%, protože takovéhle filmy se točí jednou za čas. Důkazech nechť to jest soundtrack, který se mnoha songy vryl do paměti a i dnes jsou to stále evergreeny. Bravo hlavním hrdinům a panu režisérovi :)

Smrtonosná past 4.0 (2007)

Excelentní kousek ...... nebojím se říct, že nejlepší smrtonosná past, jaká byla natočena. akce nabitá od začátku do konce. Jako programátor sice nekteré věci beru s nadhledem, ale i tak, velice slušné.