Princ a já 2 (2006) odpad!

trapné, ubohé, předvídatelné od začátku do konce ....... nejdřív jsem si myslel, že dám hvězdičku za natáčení v Příbrami, kde bydlim, ale konec filmu mě utvrdil, že si to nezaslouží nic

Gang v útoku (2006)

Nic nového pod sluncem, ale aspoň udělané dobře. The Rock je fakt slušnej herec. Od začátku teda bylo jasný, jak to dopadne a já jsem tušil konec takový, jaký se stal. Ale i tak. Je to film, který si nebudete tlouct o hlavu, že jste si to půjčili. Docela tomu i přidá to, že víte o scénáři podle pravdivé události.

Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec (2006)

Smál jsem se, v této na 62% hodnocené komedii, 4x a dojemný Happy end byl v poho. Zbytek, tj. 99% filmu, je ubohá fraška plná pseudovtipných keců. Mezi extra trapné scény bylo modlení se k malému BABY JESUS, které se právě učí vyslovovat první slůvka. Zkrátit modlitbu za 120 vteřin na 10vteřinovou verzi a zasmál bych se. Pro mě osobně je to Ferrelův nejhorší výběr filmu ve kterém si zahrál, jaký vůbec kdy mohl být. Ten ten scénář snad viděl poprvé při první klapce.

Iluzionista (2006)

krásně kouzelnický film. Sice jsem věděl už na začátku, že všechno co uvidím bude na konci úplně jinak, nadšenej sjem byl. Nějak si nemůžu pomoci, ale ten Norton prostě hrát umí, připadá mi, že to má hodně v sobě. Asi bych nemohl filmu vyčíst nic, snad jen až přehnaně dokonalá kouzla, kde si říkáte, být tam, tak doopravdy nevěříte vlastním očím

Let číslo 93 (2006)

Film (nebo lépe zfilmovaný dokument), při kterém tečou slzy i hodně velkým otrlců. Dávám pět hvězd, které se rovnají 100%, ne 90%. Místy jsem se ani sám neudržel před pláčem. Herecké výkony všech bez vyjímky byli výborné. Ani si nedokážu představit, jak na toto reagují lidé, kteří v Letu 93 ztratili příbuzného.

Mariňák (2005)

válečné filmy nemám rád, myslel jsem si, že tohle mít rád taky nebudu, ale ouha, omyl jako řemen. Není to válečný film, ale film o válce. Výborný počin, spousta vtípků ze cvičiště, jak třeba když velící důstojník vyhlásí simulovaný útok plynem a voják s protichemickou hučkou na hlavě se otočí na kolego a láká ho slovy "Luku, přidej se k temné straně síly". Definitivně si mě získal.

Soví houkání (2006)

Takové nemastné, neslané, jednoduché, pro děti by to mohlo být to pravé, pro náročnější diváky po těžkém obědě, lehký film na usnutí.

Snílek (2005)

Milá záležitost. Pro rodinně strávené odpoledne jako dělané. Dakota sice občas mluví moc dospěle, moc uvědoměle, ale na druhou stranu to v jejím podání zní dojemně. Rozhodně mě nemrzí, že jsem se na to podíval.

Kiss Kiss Bang Bang (2005)

Výborně jsem se pobavil. Dlouho jsem se tomu filmu vyhýbal qůli názvu (nějak mi nepřišel sympatický/zajímavý). Nakonec jsem byl ale výborně překvapen. Mraky výborných vtípků, nic intelektuálně plného, ale zase na druhou stranu, nic tupého ve stylu prcičky. Hlášky typu, "To je ta mrtvola ? Ne, ta je tu po posledním hostovy hotelového pokoje .... jasně že je to ona", mě prostě baví.