Prci, prci, prcičky: Spolek Beta (2007)

takové nemastné, neslané s krásnýma babama, často nahýma. Dělal jsem u toho počítač, takže mi ten film ani moc nevadil, ale už je zase hned smazanej

Kouzelná romance (2007)

tadyty cajdáky já prostě můžu, roztomilý, romantický

Elita (2001)

jako programátor jsem se nasmál, ale na druhou stranu, lajk to musí dostat sežrat tak, aby zhruba rozuměl o čom ty lidi vlastně mluví. V podstatě jsem byl s filmem spokojenej. mělo to docela i hlavu a patu (ale toho Billa Gatese fakt neměl rád, pač se to až náramně podobá jisté menší společnosti, co dělá woknousy:-D ...)

Petr Pan (2003)

kouzelné, kouzelné, kouzelné :D

Golfový sen (2005)

jak již bylo napsáno, film se skoro jasným koncem o velkém umu. Skvěle natočené, emotivní, úžo, úžo, úžo. I na potřetí puštěný film mě nutil znovu a znovu prožívat se zatnutýma pěstma. Tyhle filmy mají prostě co říct :)

Dopisy z Iwo Jimy (2006)

Eastwood, když posadil proti sobě dva sníky, které de facto jsou snímek jeden, udělal něco, co se u válečných filmů zase tolik nevidí. Ve vlajkách našich otců vidíte, jak to ti ameřičtí kluci měli těžké a fandíte jim. Z pohledů vojáků Iwo Jimy vidíte, že vlastně amíci jsou ti, kdo dělají ten bordel. Jsem trousek za polovinou Iwo Jimy a jediné co mnou cloumá je absolutní empatie války. Po obou filmech uvědomíte, jak je to válčení zbytečné. Stávám se v tuto chvíli ještě větším pacifistou :(

Apocalypto (2006)

Absolutně surové, dechberoucí, místy nechutně detailní. Jedinou scénu bych vytknul, ale ta se lépe stejně udělat nedá, je když se jaguár zakousne jednomu indošovi do obličeje. Jaguár je vyloženě umělý, nebýt rychlého střihu, byl by to trapas. Scéna kdyby byla ještě rychleji stříhaná a kamera rychlejší, zamaskovalo by to vše. Ale jinak, film jsem dokoukal před 10 minutama a furt se ještě trochu třesu, druhá polovna prostě nedá nervům odpočinout. Bravo pane Gibsone.

Cvokař (2006)

No, nemůžu říct, že je film špatný, ale rozhodně není perfektní. vlastně jsem teď smazal odstavec svého komentáře, pač doopravdy nevím, co mám o filmu napsat. Určitě to je film o lásce, o smutném chlapíkovi, který se prostě snaží jen nebýt sám, ikdyž nevědomky dělá vše, aby byl. Asi bych mu měl dát 3,5 hvězdičky. Čtyři hvězdy je moc a bylo to lepší, než abych tomu musel dát tři (průměr)

Norbit (2007)

Nevim, co tu ostatní tak plkají, já jsem se slušně bavil. Jasně že to není bomba, ale tenhle humor já můžu. Eddie Murphy je podle mě dobrej řízek i po tolika letech. Očividně tenhle pán neztrácí na qalitě jako komik.

Sunshine (2007)

po shlédnutí jsem věděl, že se lidi budou rozhodovat pro 3-5 hvězdiček. Jak komu se bude líbit dlouhé popisování všeho, co na lodi je, chvílemi nádechy poznání božské velikosti. Osobně mi tyhle věci nevadí, ikdyž to místy šlo do filmového klišé. Každopádně, dobré navnazení na film bude, že nebyl horší než 4 hvězdy pro naprostou většinu.