Divočina (2014)

Pozoruhodný film, každopádně si myslím že by udělali lépe, kdyby byl film víc zaměřený na její cestu, než na to jakou měla minulost, vztahy, co dělala apod. Polovina filmu je jen o tom, a to tomu dle mého moc nedodává, ale to je asi věc názoru. 70%

Paddington (2014)

Tomuhle já říkám britský humor! Krásně povedenná rodinná komedie. Celkově lepší než jsem očekával. 80%

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Slovy nepopsatelný příběh. Nechybělo opravdu nic. Zkrátka a jistě jeden z nejlepších filmů všech dob, jestli ne vůbec nejlepší. 100%

John Carter: Mezi dvěma světy (2012) odpad!

Wow, prostě wow. Něco tak hrozného jsem od Disneyho fakt nečekal. Nudné, nezajímavé, hrozné. Jediný film, který pro mě byl tak velké utrpení, že mi ani nevadilo, když jsem u něj usnul. Jediné co uznám je, že animace jsou na poměrně dobré úrovni... 5%

Cyanide & Happiness (2005) (seriál)

Dodnes sleduji C&H na youtube, a musím říct že jsou to určitě jedny z nejlepších animací s černým, morbidním či rasistyckým humorem. 95%

Král dinosaurů (2007) (seriál)

Kdybych to dnes viděl poprvé, tak bych na to měl asi trochu jiný názor, ale vzhledem k tomu, že jsem od jakživa měl rád dinosaury a pokémony, tak musím přiznat, že mi to přijde jako fajn seriál pro děti. Byl jsem především unesený dobrými animacemi dinosaurů, ale to je holt 10 let zpátky. 90%

Hardcore Henry (2015)

Z tohoto filmu mám smíšené pocity. Musím uznat, že to rozhodně byl pořádný akční kousek. Částečně si myslím, že by udělali lépe, kdyby z toho byla videohra, ale nemění to nic na tom, že je to první film v 1. osobě, takže není s čím to srovnávat. Jinak docela povedené, přesto si ale myslím že filmový svět nikdy zcela na kameru z 1.osoby nepřejde. 60%

Deadpool (2016)

Nikdy jsem filmy se superhrdiny moc nemusel, ale hned, co jsem viděl trailer na tento film, věděl jsem, že je to přesně to, co hledám. Úžasný černý humor tohoto filmu pobaví snad každého. Ryan Reynolds se ukázal jako perfektní člověk pro tuto roli. Nechyběly ani reference na ostatní Ryanovy filmové role, jako např. Green Lantern. Akce, komedie, „romantika"... jednoduše nechybělo nic. Dle mého jeden z nejlepších filmů roku 2016. 98%

Spojenec (2006)

Krásně promyšlená a napínavá bankovní loupež. Miluji tento žánr a tento film je jedním z jeho nejlepších. Všechno promyšlené do posledního detailu a zároveň udělané tak, že nikdy nevíte úplně všechno. Konec naprosto překvapivý a to v dobrém slova smyslu. Hned po dokoukání jsem měl náladu na další film téhož žánru, mám ale bohužel pocit, že něco co by se tomu mohlo vyrovnat, jen tak nenajdu. 95%

Assassin’s Creed (2016)

Řekl bych že povedené převedení hry do filmu. Film nepostrádal energický náboj. Originální nápad s dobrým provedením. Na druhou stranu chápu proč se to některým lidem nelíbí. Je totiž těžké udělat z až desítky hodin hraní videohry dvouhodinový film. Nestačí než doufat, že se dočkáme ještě povedenějšího pokračování. 70%