Čert nespí (1956)

První povídka takový Kafka až Orwell za 5 hvězd, zbytek naopak hodně špatný.

Wonder Woman 1984 (2020)

Tento film je více novátorský než předchozí Wonderka, o to hůře se bohužel na něj kouká. Film předpokládá, že 80tky jsou retro, které si každý pamatuje, což úplně nekorespenduje s českou cílovkou Wonderky. Líbí se mi znázornění tehdejšího amerického prezidenta Ronalda Raegana v duchu osmdesátkových fórů z Dikobrazu - prostě týpek, který spí v posteli s atomovkou :)

Poslední přesun (1995)

Nejlepší film zesnulého herce Ladislava Mrkvičky

Dobrý řidič Smetana (2013)

Bylo to spíš na 30 minut. Naštěstí Nečasové a Langerové - kteří vůbec nechápali o čem je komunikace s voliči- jsou pryč.

Předtucha (2007)

Musíte se zorientovat, kdy je včera, kdy je zítra, jestli je snad sobota večer či neděle ráno. Stejně zmatená je i Sandra Bullock a aby neskončila jako Felix Holzmann ve slavné scéně, tak si vyrobí kalendář. Kalendář by měl být i součástí originální DVD, aby se v tom divák neztratil. V půlce filmu už víte, že jsou 3 možné varianty, jak to skončí.

Špunti na vodě (2017)

Je to takové "S tebou mě baví svět", akorát, že ten humor nefunguje, a nezachrání to ani Langoš.

Dokoláč (2000) (seriál)

Výborný je díl .Halušky v hospodě "U podivína", zbytek mne nebaví

Rudá záře nad Kladnem (1955)

Poměrně trefně popisuje naivitu při vzniku KSČ i nadšení ze vzniku republiky

2Bobule (2009)

Obrovský propad v herectví Hádka oproti prvním Bobulím (asi způsobeno změnou režiséra), obrovský propad i ve scénáři a v doprovodné hudbě. Když už je tady režisérem Rus mohl místo trapného mafiána Kocúrika (Krampol) a jeho zabijáka pana Tichého (Korn), nasadit nějakou ruskojazyčnou mafii hranou ruskými herci, mělo by to pak větší drive.

Modelář (2020)

Propagace terorismu